Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Vienu no vadošajiem MX2 braucējiem uz ielas notriec auto

Juris Grīns
Juris Grīns

Vienu no vadošajiem MX2 braucējiem uz ielas notriec auto
Kajs de Volfs. Foto: Full Spectrum Media

"Husqvarna" rūpnīcas braucējs Kajs de Volfs, kurš šobrīd ieņem ceturto vietu pasaules motokrosa čempionātā MX2 klasē, cietis ceļu satiksmes negadījumā. Kādu laiku viņš nevarēs startēt sacīkstēs.

Jaunais holandiešu motokrosa talants braucis ar velosipēdu, kad viņu notriekusi automašīna, kuras vadītājs De Volfu nav pamanījis. Rezultātā lauzta roka, un sezona uz kādu laiku jāpārtrauc.

"Es nestartēšu Sardīnijā," pirms šonedēļ gaidāmā sezonas astotā posma ziņo De Volfs. "Vakar treniņa laikā mani notrieca mašīna, kas mani neredzēja. Tas beidzās ar rokas lūzumu. "

Šī sportistam ir otrā sezona pasaules čempionātā, pēc pērn izcīnītās septītās vietas MX2 kopvērtējumā.

Šogad De Volfs vēl nebija uzvarējis nevienā no braucieniem, bet piecreiz finišējis pirmajā trijniekā. Lombardijas posma kopvērtējumā viņš guva trešo vietu, bet Treinto izcīnīja otro vietu. Kopvērtējumā De Volfs pašlaik ir ceturtais un līdz šim reāli pretendēja uz pirmo trijnieku.

Jāpiemin, ka arī otrs "Nestaan Husqvarna" rūpnīcas komandas braucējs Roans van de Mūsdijks šobrīd savainojuma dēļ nevar startēt.

Izmantotie resursi:
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...