Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

"GasGas" komandai MXGP klasē pievienojas MX2 braucējs Gvadanini

Juris Grīns
Juris Grīns

"GasGas" komandai MXGP klasē pievienojas MX2 braucējs Gvadanini
Matija Gvadanini. Foto: mxgp.com

Jau sākot ar šonedēļ Sardīnijā gaidāmo pasaules motokrosa čempionāta posmu, MXGP klasē "GasGas" rūpnīcas komandā startēs itālis Matija Gvadanini. Šobrīd vēl nav zināms, vai pēc gūtās pleca traumas sacensībās varēs atgriezties Horhe Prado.

Līdzšinējos posmos Prado bija vienīgais "Red Bull GasGas Factory Racing" komandas braucējs MXGP klasē. Viņš bija uzvarējis vienā no posmiem un ieņēma otro vietu kopvērtējumā, taču treniņā pirms iepriekšēā posma, kas notika Madžiorā, savainoja plecu. Šonedēļ sportistam nozīmēta atkārtota pārbaude, pēc kuras būs skaidrs, vai viņš nedēļas nogalē varēs startēt Riolas Sardo trasē.

Lai vai kā, komanda bez braucējiem nepaliks, jo uz MXGP klasi pāries 20 gadus vecais Matija Gvadanini, kurš līdz šim startēja "GasGas" rūpnīcas MX2 komandā.

"Man uz šo sezonu bija lielas cerības, kopā ar komandu ļoti labi sagatavojos, bet sacīkstēs pārāk daudz reižu daudz kas nogājis greizi," stāsta Gvadanini. "Gan pats esmu pieļāvis kļūdas, gan gadījušās neveiksmes. Vēl sezona nav pat pusē, bet sasniegt uzstādītos mērķus būtu ļoti sarežģīti. Izlēmu, ka loģiskāk būtu skatīties tālāk uz priekšu un laikus sākt gatavoties nākamajai sezonai. Varbūt šīs pārmaiņas būs pozitīvas visai komandai?"

Pirmo pilno sezonu pasaules čempionātā Gvadanini aizvadīja vien pērn, kad ar KTM rūpnīcas motociklu uzvarēja divos posmos, kopumā 14 braucienos finišēja pirmajā trijniekā, bet kopvērtējumā guva ceturto vietu. Šogad viņš startē ar "GasGas" motociklu, bet pirmajos septiņos posmos tikai vienreiz izdevies finišēt vadošajā trijniekā un kopvērtējumā sportists pašlaik ieņem septīto vietu.

Izmantotie resursi:
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...