Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Fevrs: "Šobrīd nevaru prognozēt, kad atgriezīšos MXGP"

Juris Grīns
Juris Grīns

Fevrs: "Šobrīd nevaru prognozēt, kad atgriezīšos MXGP"
Romēns Fevrs. Foto: mxgp.com

2021. gada pasaules motokrosa vicečempions MXGP klasē Romēns Fevrs nedēļas laikā aizvadījis divus treniņus ar motociklu un šobrīd sācis gatavošanos, lai atgrieztos sacīkstēs. Konkrēti termiņi nav nosprausti.

Pirms aptuveni mēneša Fevram veica atkārtotu operāciju, kuras laikā tika izdarīta labās kājas kaula transplantācija. Otrdien viņš atkal apmeklēja savu ķirurgu, un tika veiktas vairākas medicīniskās pārbaudes, lai novērtētu situāciju.

"Protams, es gribētu, lai viss notiek ātrāk, bet dzīšanas process rit normālu gaitu, veiktā kaula transplantācija izskatās noritējusi labi, neskatoties uz to, ka būs vajadzīgs zināms laiks, lai kauls nostiprinātos," stāsta "Kawasaki" rūpnīcas braucējs.

Vēl pirms došanās uz šo pārbaudi Fevrs aizvadīja vairākus nelielus treniņus uz motocikla, lai novērtētu, kāda ir situācija ar sāpēm.

"Gribējām uzzināt, cik sāpoša ir mana kāja, kā arī, lai novērotu, kā tā jutīsies pēc vairāku stundu treniņa," skaidro Fevrs. "Tie nebija gari treniņi, taču pietiekoši, lai es novērtētu sāpes, bet ārsts saprastu, kā mans ķermenis ir reaģējis. Ārsts sacīja, lai treniņu biežumu un intensitāti nosaku pats, vadoties pēc sāpēm. Pašlaik mērķis ir progresēt soli pa solim."

Franču motosportists vēl nesola, kad varētu atgriezties pasaules motokrosa čempionātā: "Vēl ir pāragri apsvērt konkrētu laiku, kad atgriezīšos. Laiks rādīs."

Tikmēr pērnās sezonas MXGP čempions Džefrijs Herlingss, kurš pārstāv KTM nometni, pagājušajā nedēļā arī veica treniņu uz motocikla, pēc kā tika pieņemts lēmums veikt vairākas medicīniskās procedūras, pēc tam iziet pilnvērtīgu rehabilitācijas procesu un šo sezonu izlaist pilnībā.

Izmantotie resursi:
mxgp.com

     [+] [-]

, 2022-05-13 21:26, pirms nedēļas
Tas tā, bet cik tāds solis kā izlaist sezonu maksā top komandai. Tas tak ir labs mīnuss, ne??