Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Motošosejas otrajam posmam pieteicies arī Biķernieku trases rekordists

Juris Grīns
Juris Grīns

Motošosejas otrajam posmam pieteicies arī Biķernieku trases rekordists
Šarūnas Pladas. Foto: no sportista arhīva

Šajā nedēļas nogalē 11. un 12. jūnijā, Biķerniekos norisināsies otrais posms Latvijas čempionātā motošosejā. Savu dalību jau apstiprinājis arī vairākkārtējs Baltijas "Superbike" čempions Šarūnas Pladas, kurš starp citu nupat notikušajā Lietuvas čempionāta posmā uzvarēja un pārspēja pats savu iepriekš uzstādīto "Nemuno žiedas" trases rekordu 1:09.658 (iepriekš bija 1:09.743).

Jāpiebilst, ka arī Biķernieku trases rekords motošosejā 1:37.524 jau kopš 2020. gada pieder Šarūnam Pladam. Savukārt, Latvijas Street Kausam šis būs pirmais posms. Tāpēc tiek aicināts ikviens ar ceļu satiksmes noteikumiem atbilstošu motociklu pārbaudīt savas spējas trasē.

Kā ziņo pasākuma organizators Rūdolfs Bergmanis, tad sestdien 11.jūnijā notiks SFRT Motorsports rīkotais treniņš visas dienas garumā, savukārt jau svētdien pulksten 12:00 sāksies kvalifikācijas braucieni, bet 15:00 pašas sacensības.

”Mēs esam īpaši strādājuši, lai visu klašu sacensības notiktu svētdien, arī Street un visas pārējās, kam parasti starti notiek sestdienā, lai jūt, ka ir laipni aicināti lielajā motosportistu saimē, kur visas sacensības notiek vienā dienā, kad ir skatītāji un apbalvošana,” stāsta Rūdolfs, pieminot, ka balvas esot sarūpējuši Max Moto, Addinol un Noble Wine.

Tāpat viņš min, ka esot padomāts arī par skatītājiem. Sestdien paralēli sacensībām Biķerniekos notiks Drošas Elektroskrejriteņu braukšanas diena kopā ar Tuul. Rūdolfs stāsta, ka diemžēl statistika esot bēdīga un Rīgā vien pagājušā gadā esot reģistrēti ap 600 ceļu satiksmes negadījumu, kuros bijuši iesaistīti elektro skrejriteņi. ”Tāpēc būs skrejriteņu apmācības, lai arī brauciens ar cita veida divriteņu tehniku būtu maksimāli drošs. Aicināts piedalīties ikviens. Tāpat aicinām arī visus skatītājus nākt skatīties un atbalstīt mūsējos sportistus!” tā Rūdolfs.

Informāciju sagatavoja:
Linda Rūba-Vinniņa

     [+] [-]

, 2022-06-09 09:51, pirms 2 mēnešiem
Street klases iesācēji neapsitīsies...? Tpu, tpu, tpu!