Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Verstapens: "Ņemot vērā "Ferrari" ātrumu, mūsu pārsvaram nevajadzētu būt tik lielam"

Juris Grīns
Juris Grīns

Verstapens: "Ņemot vērā "Ferrari" ātrumu, mūsu pārsvaram nevajadzētu būt tik lielam"
Makss Verstapens. Foto: Motorsport.com

Makss Verstapens uzskata, ka, ņemot vērā "Ferrari" sacīkšu mašīnu ātrumu, viņa pārsvaram F1 kopvērtējumā pār Šarlu Leklēru nevajadzētu būt tik lielam. Pēc aizvadītiem 12 posmiem tas sasniedz jau 63 punktus.

Vēl uz sacensībām Francijā Leklērs, kurš pirms tam bija uzvarējis posmā Austrijā, devās ar 38 punktu deficītu. Diemžēl Pola Rikāra trasē viņš avarēja no pirmās pozīcijas, kamēr "Red Bull" vienību pārstāvošais Verstapens izcīnīja uzvaru.

Savukārt pirms tam abi braucēji rādīja līdzīgu sniegumu. Verstapens neslēpa, ka prognozējis sarežģītu sacīkšu pirmo nogriezni līdz pitstopam, taču sekot cieši Leklēram aizmugurē bijis vieglāk nekā viņš domājis.

"Ātri sapratu, ka manas mašīnas balansējums nav slikts, lai arī Šarlam izdevās visu kontrolēt," atzina Verstapens. "Izskatījās, ka mēs esam konkurētspējīgi, un tieši to mēs, protams, arī vēlamies redzēt."

Dodoties uz Ungārijas posmu, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē, Verstapena pārsvars ir teju graujošs. Tomēr līdz čempionāta beigām jāveic vēl desmit posmi. Holandiešu pilots ir izbrīnīts, ka viņam izdevies izveidot tik lielu pārsvaru, ņemot vērā "Ferrari" komandas ātrumu šajā sezonā.

"Joprojām ir ļoti svarīgi gūt punktus, arī sliktajās dienās, kā tas bija posmā Austrijā," sacīja Verstapens. "Mūsu pārsvars čempionātā ir milzīgs, tas ir lielāks nekā tam vajadzētu būt, ja salīdzinām ātrumu atšķirības starp abu komandu mašīnām."

Interesants fakts - ja Leklērs gūtu uzvaras visos atlikušajos posmos, ieskaitot sprinta sacīksti Brazīlijā, savukārt Verstapens ik reizi finišētu otrais un uzrādītu sacensību ātrākos apļus, par čempionu ar divu punktu pārsvaru tik un tā kļūtu "Red Bull" pilots.

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...