Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Miks Šūmahers pievienosies "Aston Martin" komandai?

Juris Grīns
Juris Grīns

Miks Šūmahers pievienosies "Aston Martin" komandai?
Miks Šūmahers. Foto: Motorsport.com

Vācu pilots Miks Šūmahers pēc šīs sezonas varētu pamest "Haas" komandu un nākamajā F1 čempionāta sezonā pārstāvēt "Aston Martin", ziņo portāla "Motorsport.com" itāļu versija.

"Aston Martin" vienībai šīs sezonas sākums izvērsies grūts, un Konstruktoru kausā tā ieņem vien devīto vietu. Iepriekšējā posmā Barselonā tā startēja ar ievērojami uzlabotu AMR22 modeli, taču ne Sebastians Fetels, ne arī Lānss Strols punktus neizcīnīja.

Fetela gadījumā jau ilgāku laiku tiek baumots, ka pilots ir neapmierināts ar komandas veikumu un līgumu gatavs pagarināt vien tad, ja šīs sezonas laikā tiks sasniegts vērā ņemams progress. Pagaidām nekas neliecina, ka tas notiks. Ja Fetels līgumu nepagarinās, visticamāk četrkārtējais F1 čempions aizies no sacīkstēm pavisam, noslēdzot savu karjeru.

"Motorsport.com" ziņo, ka Fetela aiziešana no komandas un čempionāta kļūst par arvien reālāku varbūtību. Ja tā notiks, komandas boss Lorenss Strols labprāt sastāvā uzņemtu divkārtējo čempionu Fernando Alonso. Šobrīd neskaidrības "Alpine" sastāvā, jo arī Alonso īsti nav apmierināts, ka viņam nav iespējas cīnīties par uzvarām, lai gan izteicis gatavību aizvadīt vēl vienu vai divas sezonas. Tikmēr "Alpine" labprāt dotu iespēju pērnā gada F2 čempionam Oskaram Pjastri.

Tikmēr vēl viens reāls kandidāts esot Miks Šūmahers. Lai gan sportista rezultāti nevarētu būt par iemeslu vēlmei viņu nolīgt, "Aston Martin" tādā veidā cer uzlabot ielas mašīnu pārdošanas apjomus Eiropas tirgū, sevišķi Vācijā. Lai gan Fetels arī ir vācietis, Šūmahera uzvārds šai nācijai, neapšaubāmi, izsaka vairāk, ņemot vērā viņa tēva Mihaela savulaik gūto slavu un panākumus, teikts publikācijā.

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...