Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Neoficiāli: "Audi" rūpnīca iegādājusies F1 komandu "Sauber"

Juris Grīns
Juris Grīns

Kādas esošās F1 komandas vadītājs, kura vārds netiek minēts, izpaudis, ka Vācijas autoražotājs "Audi" jau ir iegādājies daļu no "Sauber" vienības un drīzumā pārņems to gandrīz pilnībā.

Lai gan "Volkswagen Group" gatavojas ienākt F1 pasaules čempionātā 2026. gada sezonā, un tas nav nekāds noslēpums, oficiāli paziņojumi pagaidām nav sekojuši. Vēl nav pabeigts darbs pie tehnisko noteikumu izstrādes 2026. gada sezonai, tāpat, cik zināms, "Porsche" un "Audi" arī vēl nav panākušas vienošanās par sadarbību ar komandām.

Neoficiāla informācija tikmēr liecina, ka "Porsche" kļūs par "Red Bull" vienības partneri dzinēju jomā, kamēr "Audi" grib iegādāties kādu no esošajām komandām. Mērķis bijis pārņemt "McLaren", taču britu komanda tam nav piekritusi, un nojaušams, ka pārrunas notiek arī ar "Sauber" un "Williams", iespējams vēl kādu F1 vienību.

Savukārt kāds anonīms F1 komandas vadītājs Šveices laikrakstam "Blick" apstiprinājis, ka "Audi" jau vienojusies par "Sauber" pārņemšanu, taču pagaidām to slēpj. Kā zināms, šobrīd "Sauber", sakarā ar sponsorēšanas nosacījumiem, F1 sacīkstēs startē zem nosaukuma "Alfa Romeo Racing".

"Es nesaprotu, kāpēc "Sauber" un "Audi" joprojām slēpj savu apvienošanos," stāsta anonīmais F1 komandas boss. "Jau pirms kāda laika "Audi" ieguva 25 procentus no komandas un gatavojas iegādāties vēl 50 procentus. Tā ir tiešām liela naudas summa."

"Blick" arī raksta, ka 10. jūlijā "Red Bull" un "Porsche" sniegs oficiālu paziņojumu par sadarbības uzsākšanu.

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
F1 News, Live Race Coverage, Results &...