Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Japāņu F1 pilots Cunoda uz vēl vienu sezonu paliek "AlphaTauri" komandā

Juris Grīns
Juris Grīns

Japāņu F1 pilots Cunoda uz vēl vienu sezonu paliek "AlphaTauri" komandā
Juki Cunoda. Foto: Scuderia AlphaTauri

"AlphaTauri" paziņojusi, ka vēl arī uz trešo "Formula 1" sezonu paturēs sastāvā japāņu braucēju Juki Cunodu.

F1 čempionātā Cunoda startē kopš pagājušā gada. Pērn viņš septiņās sacīkstēs guva punktus un kopvērtējumā ieņēma 14. vietu. Šogad, kad komandas tehniskais spēks nav tik liels, Cunodam vien trīs reizes izdevies iekļūt pirmajā desmitniekā, taču vadība objektīvi izvērtējusi viņa progresu.

"Kā to redzējām jau pagājušajā gadā, Juki ir ļoti talantīgs pilots un šosezon ir krietni progresējis," atzīst komandas vadītājs Francs Tosts. "Viņa pēdējā laika ātrums skaidri liecina, ka Juki ir daudz iemācījies. Tas pierāda, ka viņš ir pelnījis vietu F1 čempionātā. Šīs sezonas atlikušajos sešos posmos gaidām no viņa labus rezultātus."

Pirms debijas F1 čempionātā Cunoda izcīnīja trešo vietu "Formulā 2". Toreiz viņam priekšā kopvērtējumā bija tikai Miks Šūmahers un Kelams Ailots.

Šobrīd vēl nav skaidrības, kas būs "AlphaTauri" otrs pilots, jo iespējams, ka Pjērs Gaslī nākamgad pārstāvēs "Alpine". Šajā ziņā gan vēl nekas nav izlemts.

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
Autosport - Formula 1, MotoGP and motorsport...