Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

"Red Bull" atklāj Verstapena problēmu iemeslu, Leklērs satraukts par izredzēm uzvarēt

Juris Grīns
Juris Grīns

"Red Bull" atklāj Verstapena problēmu iemeslu, Leklērs satraukts par izredzēm uzvarēt
Šarls Leklērs. Foto: Scuderia Ferrari

Makss Verstapens sestdien F1 kvalifikācijā Barselonā nespēja veikt pēdējo lidojošo apli, jo viņa mašīnai radās problēmas ar DRS sistēmu. Tikmēr Šarls Leklērs ir satraukts, vai sacīkšu režīmā "Ferrari" komanda būs spējīga cīnīties ar "Red Bull".

Izšķirošajā kvalifikācijas kārtā Verstapens bija līderis pēc pirmajiem veiktajiem apļiem, savukārt, kad sportisti trasē devās uz otro mēģinājumu, pilots sūdzējās par jaudas zudumu. Vēlāk gan atklājies, ka pie vainas bijusi DRS sistēma, kā rezultātā antispārns nav atvēries.

Verstapens atzīst, ka ir priecīgs par izcīnīto otro starta vietu, ņemot vērā, ka "Ferrari" komanda treniņbraucienos demonstrēja pārāku sniegumu.

"Skatoties uz šo nedēļas nogali kopumā, tas, ka esmu pirmajā starta rindā, ir labs sasniegums, bet, protams, gribēju veikt šo pēdējo apli," stāsta Verstapens. "Pēdējās dažās sacīkstēs izskatījāmies labi, ja runājam par riepām. Svētdien būs ļoti karsts laiks, un šajā trasē būs grūti apdzīt, bet tad jau redzēsim. Cerams, ka mūsu mašīna atkal būs saudzīgāka pret riepām, bet pašlaik par to ir grūti spriest."

Tieši riepu problēmas pēdējos posmos nomocījušas "Ferrari" komandu sacīkstēs, līdz ar to pole position ieguvējs Leklērs par savām izredzēm izsakās bažīgi.

"Pēdējos divos posmos mums, salīdzinājumā ar “Red Bull", ir bijušas grūtības ar riepām," skaidro Leklērs. "Makss startēs man blakus, un, ja man neizdosies tikt galā ar riepām, mēs uzvaru zaudēsim. Trešajā treniņā veicām garo distanču simulācijas, un viss izskatījās labāk nekā piektdien. Diemžēl mums nebija nekāda atskaites punkta, jo bijām vienīgie, kas tās veica. Bet šķiet, ka esam kaut ko atraduši. Vai ar to pietiks, lai stātos pretī "Red Bull" pilotiem, es nezinu. Bet sajūta bija, ka ir kļuvis labāk."

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
The latest Formula 1 and motorsport news |...