Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Lielākos uzlabojumus veikušas "McLaren", "Aston Martin" un "Alfa Romeo" komandas

Juris Grīns
Juris Grīns

Lielākos uzlabojumus veikušas "McLaren", "Aston Martin" un "Alfa Romeo" komandas
Foto: auto-motor-und-sport.de

"Mclaren", "Aston Martin" un "Alfa Romeo" ir tās komandas, kas uz šonedēļ notiekošo F1 sezonas posmu Barselonā savām mašīnām veikušas vērā ņemamākos uzlabojumus. Vienīgi "Haas" savai mašīnai pagaidām nekādas izmaiņas nav sarūpējusi.

Gatavojoties treniņbraucieniem, uzlabotās mašīnas kļuva redzamas fotogrāfiem un F1 ekspertiem, kas beidzot var izdarīt secinājumus par katras komandas uzlabojumu apjomu.

"Mclaren" mašīnai redzams uzlabots priekšējais un aizmugurējais antispārns, priekšējie un aizmugurējie stūri, priekšējā piekare, grīda, difuzors, dzinēja pārsegs, "žalūzijas" dzesēšanai un gaisa savācēji uz sānu pontoniem.

"Aston Martin" spēkratam ir jauna grīda, motora pārsegs, dzesēšanas "žalūzijas", aizmugurējais antispārns, sānu gaisa savākšanas ieejas un "halo" ierīce. Runājot par šī spēkrata risinājumiem attiecībā uz gaisa savākšanas ieejām un motora pārsegu, manāma liela līdzība ar risinājumiem, ko jau līdz šim lietoja "Red Bull" komanda.

Savukārt "Alfa Romeo" ir jauni antispārni gan priekšā, gan aizmugurē, arī priekšējā un aizmugurējā piekare piedzīvojusi izmaiņas, mašīnai ir jauna grīda, dzinēja pārsegs un "žalūzijas", kas paredzētas dzesēšanai.

Čempiontitula pretendente "Ferrari" savai mašīnai sarūpējusi jaunu grīdu, aizmugurējo stūru risinājumus un aizmugurējo antispārnu, bet tās galvenā konkurente "Red Bull" izcēlusies ar jaunu grīdu un priekšējo antispārnu. "Mercedes" ir sagatavojusi uzlabotas priekšējā antispārna sānu malas, grīdu un aizmugurējos stūrus. Tās cerība ir tādā veidā mazināt mašīnas kratīšanos pie liela ātruma, kas varētu dot būtisku ieguvumu apļa laiku ziņā.

"Williams" komandas mašīnai ir jauni abi antispārni, aizmugurējie stūri, "Alpine" veikusi izmaiņas priekšējā antispārna malās, izgatavojusi jaunu aizmugurējo antispārnu un pārveidojusi formulas aizmugurējos stūrus, bet "AlphaTauri" ir jauns antispārns aizmugurē. "Haas" ir vienīgā, kas uz šo posmu uzlabojumus nav sagatavojusi.

Šodien plkst. 15:00 un 18:00 pēc Latvijas laika sāksies treniņbraucieni, trešā treniņsesija gaidāma sestdien plkst. 14:00, bet kvalifikācijas sākums nolikts uz 17:00. Spānijas "Grand Prix" izcīņa startēs svētdien plkst. 16:00.

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
The latest Formula 1 and motorsport news |...

     [+] [-]

, 2022-05-20 15:05, pirms mēneša
Būtu interesanti zināt, par kādiem līdzekļiem ir veikti uzlabojumi. Haas teica, ka spārna pārbūve maksā 30mio$. Visiem takš ir budžeta griesti jāievēro.

     [+] [-]

, 2022-05-20 19:58, pirms mēneša
archdevil rakstīja: Būtu interesanti zināt, par kādiem līdzekļiem ir veikti uzlabojumi. Haas teica, ka spārna pārbūve maksā 30mio$. Visiem takš ir budžeta griesti jāievēro.
Paņēma naudiņu no tumbočkas!

     [+] [-]

, 2022-05-20 23:25, pirms mēneša
archdevil rakstīja: Būtu interesanti zināt, par kādiem līdzekļiem ir veikti uzlabojumi. Haas teica, ka spārna pārbūve maksā 30mio$. Visiem takš ir budžeta griesti jāievēro.
Nez, man liekas visu, ko Steiners tur vāvuļo baigo nopietni uztvert nevajag. Padomā pars, ja kopējais budžets uz VISU sezonu ir 140ļimaki, tad kur tur viena spārna pārbūve var būt 30ļami?