Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Leklērs atkal ātrākais, liels progress "Mercedes" pilotiem

Juris Grīns
Juris Grīns

Leklērs atkal ātrākais, liels progress "Mercedes" pilotiem
Šarls Leklērs. Foto: f1.com

"Ferrari" pilots Šarls Leklērs sasniedza ātrāko apļa laiku arī Spānijas F1 posma otrajos treniņbraucienos, bet ļoti ātri bija abi "Mercedes" piloti, kas ierindojās nākamajās divās pozīcijās.

Leklērs uzrādīja rezultātu 1:19.670 un bija tikai nedaudz ātrāks kā pirmajā sesijā, kur arī ierindojās pirmajā pozīcijā. Šajā reizē labs ātrums bija Džordžam Raselam, kurš zaudēja tikai nedaudz virs 0.1 sekundes, un Luisam Hamiltonam, kurš bija 0.2 sekundes lēnāks. Vai "Mercedes" komanda ir patiešām kļuvusi ātrāka, redzēsim turpmākajās sesijās.

"Ferrari" braucējs Karloss Sainss šoreiz palika ceturtais, bet "Red Bull" pilots Makss Verstapens - piektais. Abi Leklēram zaudēja virs 0.3 sekundēm.

Lando Noriss, pēc uzbraukšanas apmalei, sabojāja "McLaren" mašīnas grīdu. Tehnisku problēmu dēļ no trases izbrauca "Alfa Romeo" pilots Valteri Botass, bet pašā treniņa izskaņā cauri grants joslai pārbrauca Serhio Peress ar "Red Bull" formulu. Viņš bija septītais ātrākais, piekāpjoties "Alpine" pārstāvim Fernando Alonso.

Sestdien plkst. 14:00 pēc Latvijas laika sāksies trešais F1 treniņš, bet kvalifikācijas sākums paredzēts plkst. 17:00.

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

     [+] [-]

, 2022-05-20 19:32, pirms mēneša
Káda iespēja, ka Mercedes ir atpakaļ ?

Saprotami, ka izmaiņas "power unitā", bet nevar nepiebilst, ka tomēr taisnēs ātrākās šodienas treniņos bija Mercedes bolīdi. Protams treniņ braucieni, bet nu tomēr.

     [+] [-]

, 2022-05-20 23:07, pirms mēneša
Ha, progres Mersedesam? Kad progress būs redzams vairākās trasēs un kvalifikācijā un sacīkstē, tad tas arī būs.

RBR un Ferrari treniņos lieto downpower režīmu.

Jā meršiem ir progress, izdevies samazināt peldēšanu taisnēs, taču tā parādījusies negaidīti pāris līkumos. Dzinējs un "baterija" ir veiktas pāris uzlabojumu lietas, taču tas vēl nav galvenais uzlabojums šim mezglam.

     [+] [-]

, 2022-05-20 23:33, pirms mēneša
Lou Friday's rakstīja: Káda iespēja, ka Mercedes ir atpakaļ ?

Saprotami, ka izmaiņas "power unitā", bet nevar nepiebilst, ka tomēr taisnēs ātrākās šodienas treniņos bija Mercedes bolīdi. Protams treniņ braucieni, bet nu tomēr.
Ir 50% procentu iespējamība, ka Mercedes ir atpakaļ. Redzēsim kvalifikācijā un sacīkstē. Pieļauju, ka šogad ļoti daudz spēlē lomu trašu īpatnības. Vēlētos ticēt un redzēt daudz vairāk komandas cīnamies par trofejām. Salīdzinot F2 ir daudz skatāmāka par F1.