Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Horners: "Verstapens ir uzlādējis baterijas un gatavs vēl vienam titulam"

Juris Grīns
Juris Grīns

Horners: "Verstapens ir uzlādējis baterijas un gatavs vēl vienam titulam"
Makss Verstapens. Foto: Verstappen.com

2021. gada F1 pasaules čempions Makss Verstapens svētku laiku pavadīja ģimenes lokā, bet jau janvāra pirmajā pusē atgriezās pie intensīviem treniņiem, lai šogad varētu iespējami veiksmīgāk mēģināt aizstāvēt pērn izcīnīto titulu. Pašlaik norit intensīvs darbs sporta zālē un simulatorā, bet jau nākamnedēļ holandietis sāks darbu "Red Bull" rūpnīcā.

"Ziemassvētkus un jauno gadu Makss pavadīja kopā ar ģimeni, bet pagājušajā nedēļā atgriezās pie treniņiem," stāsta "Red Bull" komandas vadītājs Kristians Horners. "Pagājušajā gadā tika aizvadīta grūta sezona, tā bija smaga visiem, tāpēc bija labi, ka varēja paņemt pārtraukumu ziemassvētku un jaunā gada laikā, lai atskatītos uz piedzīvoto un uzlādētu baterijas. Tagad janvārī viņš atkal smagi trenējas un gaida jauno sezonu."

"Red Bull" vadītājs atklāj, ka pie darba rūpnīcā Verstapens atgriezīsies jau tuvāko dienu laikā, bet jau līdz šim daudz laika pavadījis simulatorā.

"Rūpnīcā viņš būs nākamnedēļ vai kaut kā tā," saka Horners. "Šajā gada periodā daudz laika tiek pavadīts simulatorā, līdz ar to daudz tiek strādāts virtuāli. Pēc tam būs sēdekļa piemērīšana un tamlīdzīgas lietas, darbs ar suvenīriem un viss pārējais. Sākot ar janvāra pēdējo nedēļu Makss atkal būs ļoti aizņemts. Iepriekšējais gads ir noslēgts un tagad mēs pilnībā koncentrējamies jaunajai sezonai."

Jāpiemin, ka pagājušās nedēļas nogalē Verstapens piedalījās virtuālajās Lemānas 24 stundu sacīkstēs, bija vadībā, bet neveiksmīgi apbrauca vienu no atpalicējiem, līkumā piedzīvojot avāriju un izstājoties.

Izmantotie resursi:
The latest Formula 1 and motorsport news |...

Ko šogad sasniegs Verstapens?

  • 69

  • 36

  • 13


  +2 [+] [-]

, 2022-01-19 14:49, pirms 4 mēnešiem
Redzēs vai spēs izcīnīt pirmo īstu titulu vai paliks ar 1 asterisk titulu, ko FIA nozaga Hamiltonam.

  -1 [+] [-]

, 2022-01-19 15:29, pirms 4 mēnešiem
Super Max ar līdzīgām mašīnām vēl vairāk varēs parādīs savu talantu un ka ir šobrīd nr.1!

     [+] [-]

, 2022-01-19 19:39, pirms 4 mēnešiem
Lielāka iespēja, ka redzēsim, kā par viņu labāki būs Ferrari un McLaren. Nerunājot nemaz par Meršiem..😀