Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Masa Japānā ignorējis "Ferrari" komandas pavēles

Juris Grīns
Juris Grīns

Masa Japānā ignorējis "Ferrari" komandas pavēles
Masa un Alonso Suzukas trasē
Foto: Digitale/Scanpix

Felipe Masa Japānas "Grand Prix" laikā esot ignorējis komandas dotās pavēles, taču "Ferrari" sola sniegt pilnu atbalstu brazīliešu pilotam līdz pat sezonas beigām.

Masa sacensību pirmajā daļā bija saņēmis pavēli palaist priekšā komandas biedru Fernando Alonso, kurš brauca viņam aizmugurē, taču brazīlietis nolēma nepaklausīt un Alonso nācās krietni pastrādāt, lai šo pozīciju izkarotu.

"Ferrari" komanda notiekti nebija sajūsmā, taču tās vadītājs Stefano Domenikali atzīst, ka saprot savu pilotu, kurš ar patiesu motivāciju cenšas sevi pierādīt citām komandām, lai tiktu pie līguma uz 2014. gadu.

"Felipe mēģina būt tik ātrs, cik vien iespējams, un es spēju saprast viņa sajūtas," atzīst Domenikali. "Protams, ka komanda viņu pilnībā atbalstīs līdz sezonas izskaņai, ar to problēmu nav. Galu galā Fernando vienalga pats viņu apdzina."

Masam pavēli deva sacīkšu inženieris Robs Smedlijs, pa radio sakot "tagad, lūdzu, multifunkcionālo stratēģiju A". Tobrīd viņš atradās piektajā vietā, taču tikai 20. aplī Alonso paša spēkiem izdevās viņu apdzīt. Lai gan pats Masa atzina, ka neesot priecīgs par pavēli, Alonso nav dusmīgs uz savu pārinieku par komandas interešu nepildīšanu.

"Tiešām nē," sacīja spānis. "Tas nav nekas ievērojams. Galu galā mēs braucam sacīkstēs un neko vairāk sasniegt mēs nebūtu spējuši. Nezinu, kas tieši notika, taču tas man nesagādā nekādas problēmas."

Izmantotie resursi:
autosport.com - the authority on Formula One,...

     [+] [-]

, 2013-10-14 22:53, pirms 9 gadiem
Nu, Masa varētu atrast jaunu komandu tikai kā uzticams un paklausīgs otrā pilota pienākumu veicējs. Pats vien sev bedri rok.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2013-10-15 09:31, pirms 9 gadiem
Gan jau Alonso pačīkstēja, lai komanda dod pavēli.

  +1 [+] [-]

, 2013-10-15 09:39, pirms 9 gadiem
archdevil rakstīja: Gan jau Alonso pačīkstēja, lai komanda dod pavēli.
To sauc par hierarhiju. Nevienam nav jāčīkst.