Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Koronels: "Hamiltonu interesē visādas muļķības, nevis sacīkstes"

Juris Grīns
Juris Grīns

Koronels: "Hamiltonu interesē visādas muļķības, nevis sacīkstes"
Lūiss Hamiltons. Foto: Motorsport.com

Holandiešu autosportists Toms Koronels, kurš bieži vien publiski izsakās par dažādiem notikumiem "Formulā 1", kritizējis Lūisu Hamiltonu par viņa šī brīža veikumu, tajā pašā laikā veltot uzslavas otram "Mercedes" pilotam Džordžam Raselam.

"Mercedes" šī gada F1 mašīna nav izrādījusies gana konkurētspējīga, taču vēl vairāk tiek apspriests fakts, ka komandas debitants Rasels uzrāda labākus rezultātus par septiņkārtējo F1 čempionu Hamiltonu. Četrās no piecām sacīkstēm Rasels finišējis augstāk, arī pēdējā posmā Maiami, kad izvēlējās ļoti veiksmīgu stratēģiju un apdzina komandas biedru neilgi pirms finiša.

"Ne "Mercedes" komanda, ne arī Hamiltons nav labā noskaņojumā," atzīst Koronels. "Patīkamā vidē pilots var izpausties, būt kreatīvs un turpināt iesākto. Šobrīd Hamiltons un "Mercedes" noteikti nav šādā situācijā. Es redzu, ka Hamiltons par daudz meklē attaisnojumus. Pašlaik pilots bumbu piespēlē komandai, bet tev pašam arī ir jādomā. Hamiltons pārāk daudz domā par saviem pīrsingiem, dārgakmeņiem un citām muļķībām, nevis par sacīkstēm."

Koronels runā par FIA veiktajām pārbaudēm attiecībā uz rotaslietu nēsāšanu braukšanas laikā, kam Hamiltons mēģina pretoties. Viņam dots laiks līdz Monako posmam, lai izņemtu divus pīrsingus, ko iespējams izdarīt tikai ar speciālistu iejaukšanos, bet sportists nedēļas nogalē paziņoja, ka to ignorēs.

Raselam trīs gadus nācās startēt "Williams" komandā, kas ir viena no vājākajām čempionātā, pirms viņam tikusi dota iespēja debitēt čempionvienībā "Mercedes". Koronels uzskata, ka sportists tādā veidā iemācījies braukt arī ar ne tām ātrākajām mašīnām.

"Viņš nāk no tās pašas paaudzes, kurā ir Noriss, Verstapens un Leklērs," saka Koronels. "Tie ir piloti, kas viens otru zina jau kopš mazotnes, un, kas jau kopš pirmsākumiem ir cīnījušies viens ar otru. Jautājums ir par to, kā viņi šajā laikā ir attīstījušies? Būsim atklāti, Raselam vairākus gadus bijis jābrauc ar sūdīgu mašīnu. Viņš ir iemācījies adaptēties automašīnā un izspiest no tās visu iespējamo. Un šobrīd tieši to viņš arī dara."

Visas F1 tiešraides šosezon skaties Viaplay platformā.

Izmantotie resursi:
F1 News, Live Race Coverage, Results &...

     [+] [-]

, 2022-05-14 15:19, pirms nedēļas
Hamilton ir sasniedzis visu gandrīz šajā sporta kas ir F1 septiņi tituli un vēl visvairāk uzvaras un visvairāk pole

     [+] [-]

, 2022-05-14 16:58, pirms nedēļas
Nevar nepiekrist šim viedoklim.