Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Latvijas autosprinta kausa noslēguma balle nenotiks, kausi tiks nosūtīti uz Omniva pakomātiem

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Latvijas autosprinta kausa noslēguma balle nenotiks, kausi tiks nosūtīti uz Omniva pakomātiem
Foto: Minirallijs Latvija

Piektdien LAF SAK izsludināja Standarta automobiļu komisijas vēlēšanas, kuru norise plānota 5.decembrī Biķernieku trasē. Padome un tās vadītājs tiks ievēlēti uz četru gadu termiņu.

''Covid 19'' vīrusa situācija valstī joprojām ir nestabila un tas Latvijas kausa autosprinta organizatoriem liedz sarīkot kārtīgu sezonas noslēguma balli, taču bez kopvērtējuma kausiem dalībnieki nepaliks! Organizatori turpinās pērn izmēģināto un šī gada kausus dalībniekiem nosūtīsim uz Omniva pakomātiem, bet nākamgad tiek cerēts, ka rudenī tomēr varēs atkal tikties klātienes ballē.

Piektdien LAF SAK izsludinam Standarta automobiļu komisijas vēlēšanas, kuru norise plānota 5.decembrī Biķernieku trasē. Padome un tās vadītājs tiks ievēlēti uz četru gadu termiņu.

''Lai arī pagājuši veseli 4 gadi, liekas, ka tas ir bijis tikai īss mirklis un vēl ir daudz darāmā. Esošais padomes sastāvs ir gatavs darboties arī nākamos 4 gadus, tāpēc ceram uz Jūsu atbalstu 5.decembrī. Kam ir balss tiesības vēlēšanās? Latvijas kausa minirallijā un Latvijas kausa autosprintā dalībniekiem, kuri piedalījušies visos 2021.gadā notikušajos posmos,'' informē LAF Standarta automobiļu komisijas vadītājs Eduards Kalve, kurš piebilda, ka vēlēšanas notiks, ņemot vērā visus valstī noteiktos tā brīža Covid 19 noteikumus.

Tāpat Kalve informēja, ka, ņemot vērā, ka valstī tika izsludināts ārkārtas stāvoklis un aizliegti pasākumi, minirallijs "Latvija", kam sākotnēji bija jānotiek 30.oktobrī, pārcelts uz 27.-28.novembri. ''Ļoti ceru, ka pēc 15.novembra pasākumi atkal varēs notik un varēsim noslēgt minirallija sezonu ar plānotajiem 5 posmiem. Organizatoru komanda ir optimistiski noskaņota,'' tā Kalve.

Dienas kārtība ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Eduards Kalve