Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2999, Did:0, useCase: 1

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Gaidītākais notikums Amerikas sportā

Ir pienākusi TĀ spēle. Brīdī kad atlikušas pāris dienas līdz Superbowl, mēs varam novērtēt cik fantastiska ir bijusi šī NFL sezona un, jo īpaši, tieši playoff. Protams, atskatamies uz konferenču fināliem un kā katra komanda tika līdz lielajai spēlei.Paskaidrojam kāpēc abas komandas var uzvarēt un sniedzam likmes uz lielo spēli!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Cīņas par NFL konferenču zeltu

Visas Zvaigznes sastājās pareizi un NFL konferenču pusfinālu kārta pavisam noteikti bija viena no episkākajām playoff kārtām NFL vēsturē! Raidījumā apskatamies un izrunājam visas 4 aizvadītās spēles, kuru rezultātā divi leģendāri kvoterbeki zaudē savas cerības uz kausu šogad!Īsumā apskatamies arī Sinsinatī “Bengals” veiksmes stāstu – kā komandai no pēdējās vietas līgā pirms diviem gadiem ir izdevies nonākt 4 spēcīgāko komandu sarakstā šogad?

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Klāt NFL konferenču pusfināli

Beidzies NFL Wild Card raunds, kurš aizvadīts bez lieliem pārsteigumiem un tagad priekšā konferenču pusfināli! Priekšā četras absolūti neprognozējamas spēles kurās izšķirsies tās 4 komandas, kuras turpinās cīņu par SuperBowl! Atskatamies uz iepriekšējās nedēļas spēļu rezultātiem! Ielūkojamies turnīra tabulā, kā arī apskatamies šīs nedēļas 4 spēles!Nevaram nepieskarties arī šo sezonu beigušajai Dalasas Cowboys komandai. Ambicioza ar lielu talantu, taču kārtējo reizi krīt no turnīra priekšlaicīgi! Kas neizdodas šai komandai un kurš vainīgs?

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: NFL izslēgšanas spēles sākas tagad

Ir pienācis brīdis kas visiem NFL faniem nozīmē negulētas brīvdienu naktis! Beigušās NFL regulārās sezonas pēdējās nedēļas spēles un kā jau gaidīts – ir gan pārsteigumi gan likumsakarības un par to arī izrunājam šajā epizodē! Un ķeramies klāt NFL izslēgšanas spēlēm!Apskatamies arī NFL “Black Monday” atlaistos trenerus un par esam arī sagatavojuši divus video par īpaši drausmigo sivu treneru sniegumu!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Pirms pēdējās NFL spēļu nedēļas

Pēc nelielā pārtraukuma esam atpakaļ ierindā un kas par brīdi lai atgrieztos – tieši pirms pēdējās spēļu nedēļas regulārajā sezonā! Dažām komandām playoff sākas jau tagad – zaudējums izslēdz to no turpmākas cīņas! Ielūkojamies turnīra tabulā! Kādēļ par šīs nedēļas apspriestāko notikumu ir spēlētāja demonstratīva laukuma pamešana spēles vidū? Apskatamies Antonio Brauna izdarības un ielūkojamies iespējamajā problēmu cēlonī!Jānis un Niks ir sastādījuši savas sapņu komandas sastāvus!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Par Breidiju, sliktu uzvedību un likmēm NFL 15. nedēļai

Atkal Toms! Atkal Breidijs! 700. piezemējumu piespēle no Toma Breidija sasniedz mērķi un tas ir tikai kārtējais no leģendas sasniegumiem! Apskatamies pagājušās nedēļas nekārtīgāko spēlētāju! Kādēļ par uzvaru svarīgāk ir parādīt sevi skatītājiem?Turpinam apskatīties playoff koka izmaiņas! Aizvien tuvāk ir brīdis, kad tas vairs nemainīsies un varēsim sagaidīt pirmās izslēgšanas spēles. Apskatamies četrus koledžas saspēles vadītājus, kuriem komandas klāt draftējušas viņu koledžas biedrus. Kā šiem pāriem izdodas parādīt sevi NFL un vai labs rezultāts šādai sistēmai varētu iesākt jaunu trendu?

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Viena no vājākajām amerikas sporta franšīzēm un likmes NFL 14. nedēļai

Beidzot arī Detroit “Lions” uzvar spēli šosezon un NFL vairs nav komandas ar nullīti uzvaru ailē! Šajā epizodē apskatamies neprognozējamo playoff sadalījumu abās konferencēs un sniedzam savu ieskatu un prognozes par turpinājumu! Atskatamies uz pagājušās nedēļas interesantākajiem rezultātiem, kā arī briesmīgo laikapstākļu spēli, kura notika Buffalo!Ja jau Detroitas “Lions” izcīna pirmo uzvaru, tad mēs šo notikumu godinam ar šīs komandas apskatu - no vēstures faktiem līdz nākotnes cerībām – apskatamies kādēļ šī ir viena no vājākajām sporta franšīzēm ne tikai NFL, bet visā lielajā amerikāņu sportā kopumā!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: MVP sacīkste, 2020. gada drafta kvoterbeku klase un likmes NFL 13. nedēļai!

Aizvadīta lieliska NFL spēļu 12. nedēļa un jo vairāk sezona tuvojas playoff, jo vairāk ir skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Absolūti neprognozējamā sezonā jebkura komanda var zaudēt jebkurai. Atskaitot Detroitas “Lions”. Viņi, diemžēl, nevar uzvarēt nevienu.Raidījumā apskatamies bukmeikeru prognozēs par MVP sacensību! Vai Toms Breidijs noturēs savas līderpozīcijas atlikušajās 5 spēlēs? Un ko, pie velna, līderu sarakstā dara Džošs Alens? Apskatāmies 2020. gada drafta saspēles vadītāju klasi! Kā veicas pirmajiem pieciem draftētajiem kvoterbekiem un kuram ir cerības kļūt par superzvaigzni?

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Neskaidrība NFC konferencē un likmes NFL 12. nedēļai

Kādēļ NBA spēles laikā skatītāji bļauj NFL trenera vārdu? Noteikti jānoklausās! NFL līgas līderu neveiksmju nedēļa. Tikai Cardinals izcīna uzvaru no NFL līderu lielā četrinieka, taču nevaram beigt priecāties par jaunu komandu ierakstīšanos sarunās par playoff! Atskatamies uz aizvadītās nedēļas rezultātiem! Pietiekoši daudz pārsteigumu un vilšanos.Raidījuma veidotāji ieskatās NFC konferences rezultātos un izvēlas savas divas komandas cīņai par SuperBowl!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Saspringtā situācija AFC konferencē un likmes NFL 11. nedēļai

Ir tikai daži treneri NFL kas savu komandu var nosaukt par stulbu! Šis ir viens no tiem! Apskatāmies kāpēc “Jets” komandai šonedēļ ieskaitam 2 zaudējumus vienā spēlē! AFC konference NFL sāk izskatīties pēc laimes spēles. Kura komanda tiks playoff? Izskatās, ka vieglāk būtu laimēt superbingo nevis prognozēt šo scenāriju!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Pastarīšu uzvaru un briesmīgu tiesāšanas darbu nedēļa NFL

Vai NFL tiesneši pārspīlē pielietojot sodus? Noskaties epizodi un sniedz savu vērtējumu – vai tiesneši pārāk nopietni uztver NFL līgas norādījumus sodīt spēlētājus par pretinieku izsmiešanu? Vai tiešām tiesnesis pagrūž spēlētāju?

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Traģiskā un pārsteidzošā NFL nedēļa

Spēles noslēdzas ar bēdīgām ziņām par daudzu svarīgu spēlētāju traumām, taču otrdienas nakts nes traģiskas ziņas no NFL, kuras skar vienu no daudzsološākajiem “wide reciever” pozīcijas spēlētājiem NFL. Šajā epizodē apskatāmies NFL spēlētāja izraisīto autoavāriju un runājam par tās sekām. Apskatāmies arī Kalvina Ridlija paziņojumu par savu mentālo veselību un novērtējam “karaļa” Henrija traumu!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: NFL astotās nedēļas aktuālais info

Karolīnas “Panthers” komanda piedzīvojot 4 zaudējumus pēc kārtas izskatās kā bez motora palikusi automašīna. Ielūkojamies neveiksmju iemeslos. Atzinīgi izsakamies par NFL “tanku” Deriku Henriju, kā arī veicam savas prognozes uz šīs nedēļas nogales spēlēm!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: NFL septītās nedēļas spēļu apskats

Vai Tu mainītu pusmiljons dolāru pret dažādu inventāru no Toma Breidija un Maika Evansa? Noklausies kāpēc Toma Breidija 600. “touchdown” apspriestākais moments ir nevis pats “touchdown”, bet gan bumba ar kuru tas gūts! Atskatāmies uz lāstu, kuru sāk izdzīvot Kanzassitijas “Chiefs” komanda un vai tai izdosies atgūties no tā? Sinsinatī “Bengals” komanda no bukmeikeru nefavorītiem ir kļuvuši par pašreizējo AFC konferences līderi. Noskaties vienu no panākumu noslēpumiem, kas, iespējams, varētu veidot jaunu trendu NFL?

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: NFL sestās nedēļas spēļu apskats

Pēc nospēlētām sešām nedēļām NFL, sāk izkristalizēties spēcīgākie un ne tik spēcīgie. Ieskaties skaļāko notikumu apskatā “100 Jardi ar Pafbet”, kā arī interesantāko maču rezultātos par NFL sestajā nedēļā. Uz "karstā krēsla" nosēdinam "delfīnu" no Maiami.

Klausītava | 100 jardi ar Pafbet: NFL spilgtākie notikumi, skandāli un likmes

100 Jardi ar Pafbet trešās sezonas pirmajā raidījumā atskats uz NFL starpsezonas notikumiem, lielāki un mazāki skandāli kā arī likmes uz NFL spēļu 6. nedēļu