Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2999, Did:0, useCase: 3

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Par Breidiju, sliktu uzvedību un likmēm NFL 15. nedēļai

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Atkal Toms! Atkal Breidijs! 700. piezemējumu piespēle no Toma Breidija sasniedz mērķi un tas ir tikai kārtējais no leģendas sasniegumiem! Apskatamies pagājušās nedēļas nekārtīgāko spēlētāju! Kādēļ par uzvaru svarīgāk ir parādīt sevi skatītājiem?

Turpinam apskatīties playoff koka izmaiņas! Aizvien tuvāk ir brīdis, kad tas vairs nemainīsies un varēsim sagaidīt pirmās izslēgšanas spēles. Apskatamies četrus koledžas saspēles vadītājus, kuriem komandas klāt draftējušas viņu koledžas biedrus. Kā šiem pāriem izdodas parādīt sevi NFL un vai labs rezultāts šādai sistēmai varētu iesākt jaunu trendu?

Esam arī salabojuši kristāla bumbu un devuši kārtējo iespēju skatītājiem nopelnit! Izsakam savas prognozes arī NFL 15. nedēļai un svētkus plānojam sagaidīt ar biezāku maciņu!