Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2999, Did:0, useCase: 3

Autors: Mārcis Martini

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Par Breidiju, sliktu uzvedību un likmēm NFL 15. nedēļai

Atkal Toms! Atkal Breidijs! 700. piezemējumu piespēle no Toma Breidija sasniedz mērķi un tas ir tikai kārtējais no leģendas sasniegumiem! Apskatamies pagājušās nedēļas nekārtīgāko spēlētāju! Kādēļ par uzvaru svarīgāk ir parādīt sevi skatītājiem?

Turpinam apskatīties playoff koka izmaiņas! Aizvien tuvāk ir brīdis, kad tas vairs nemainīsies un varēsim sagaidīt pirmās izslēgšanas spēles. Apskatamies četrus koledžas saspēles vadītājus, kuriem komandas klāt draftējušas viņu koledžas biedrus. Kā šiem pāriem izdodas parādīt sevi NFL un vai labs rezultāts šādai sistēmai varētu iesākt jaunu trendu?

Esam arī salabojuši kristāla bumbu un devuši kārtējo iespēju skatītājiem nopelnit! Izsakam savas prognozes arī NFL 15. nedēļai un svētkus plānojam sagaidīt ar biezāku maciņu!
Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Traģiskā un pārsteidzošā NFL nedēļa

Spēles noslēdzas ar bēdīgām ziņām par daudzu svarīgu spēlētāju traumām, taču otrdienas nakts nes traģiskas ziņas no NFL, kuras skar vienu no daudzsološākajiem “wide reciever” pozīcijas spēlētājiem NFL. Šajā epizodē apskatāmies NFL spēlētāja izraisīto autoavāriju un runājam par tās sekām. Apskatāmies arī Kalvina Ridlija paziņojumu par savu mentālo veselību un novērtējam “karaļa” Henrija traumu!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: NFL astotās nedēļas aktuālais info

Karolīnas “Panthers” komanda piedzīvojot 4 zaudējumus pēc kārtas izskatās kā bez motora palikusi automašīna. Ielūkojamies neveiksmju iemeslos. Atzinīgi izsakamies par NFL “tanku” Deriku Henriju, kā arī veicam savas prognozes uz šīs nedēļas nogales spēlēm!