Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2999, Did:0, useCase: 3

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Viena no vājākajām amerikas sporta franšīzēm un likmes NFL 14. nedēļai

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Beidzot arī Detroit “Lions” uzvar spēli šosezon un NFL vairs nav komandas ar nullīti uzvaru ailē! Šajā epizodē apskatamies neprognozējamo playoff sadalījumu abās konferencēs un sniedzam savu ieskatu un prognozes par turpinājumu! Atskatamies uz pagājušās nedēļas interesantākajiem rezultātiem, kā arī briesmīgo laikapstākļu spēli, kura notika Buffalo!

Ja jau Detroitas “Lions” izcīna pirmo uzvaru, tad mēs šo notikumu godinam ar šīs komandas apskatu - no vēstures faktiem līdz nākotnes cerībām – apskatamies kādēļ šī ir viena no vājākajām sporta franšīzēm ne tikai NFL, bet visā lielajā amerikāņu sportā kopumā!

Nevaram noliegt, ka mūsu kristāla bumba pagājušonedēļ bija ar defektu – diemžēl, visas 3 mūsu prognozes ir neprecīzas, taču sezonas kopvērtējumā tik un tā esam labos plusos! Bumba ir salabota un veicam nākošās likmes NFL 14. nedēļai labākajā bukijā Pafbet.lv!