Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2999, Did:0, useCase: 3

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: MVP sacīkste, 2020. gada drafta kvoterbeku klase un likmes NFL 13. nedēļai!

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Aizvadīta lieliska NFL spēļu 12. nedēļa un jo vairāk sezona tuvojas playoff, jo vairāk ir skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Absolūti neprognozējamā sezonā jebkura komanda var zaudēt jebkurai. Atskaitot Detroitas “Lions”. Viņi, diemžēl, nevar uzvarēt nevienu.

Raidījumā apskatamies bukmeikeru prognozēs par MVP sacensību! Vai Toms Breidijs noturēs savas līderpozīcijas atlikušajās 5 spēlēs? Un ko, pie velna, līderu sarakstā dara Džošs Alens? Apskatāmies 2020. gada drafta saspēles vadītāju klasi! Kā veicas pirmajiem pieciem draftētajiem kvoterbekiem un kuram ir cerības kļūt par superzvaigzni?

Un, protams – kā gan bez likmēm? No 7 epizodēm absolūti katrā esam laimējuši, dažkārt pat diezgan iespaidīgi! Šoreiz 3 likmes NFL 12. nedēļai, kur sagaidām 100% precizitāti!!