Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2999, Did:0, useCase: 3

Autors: Mārcis Martini

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: MVP sacīkste, 2020. gada drafta kvoterbeku klase un likmes NFL 13. nedēļai!

Aizvadīta lieliska NFL spēļu 12. nedēļa un jo vairāk sezona tuvojas playoff, jo vairāk ir skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Absolūti neprognozējamā sezonā jebkura komanda var zaudēt jebkurai. Atskaitot Detroitas “Lions”. Viņi, diemžēl, nevar uzvarēt nevienu.

Raidījumā apskatamies bukmeikeru prognozēs par MVP sacensību! Vai Toms Breidijs noturēs savas līderpozīcijas atlikušajās 5 spēlēs? Un ko, pie velna, līderu sarakstā dara Džošs Alens? Apskatāmies 2020. gada drafta saspēles vadītāju klasi! Kā veicas pirmajiem pieciem draftētajiem kvoterbekiem un kuram ir cerības kļūt par superzvaigzni?

Un, protams – kā gan bez likmēm? No 7 epizodēm absolūti katrā esam laimējuši, dažkārt pat diezgan iespaidīgi! Šoreiz 3 likmes NFL 12. nedēļai, kur sagaidām 100% precizitāti!!
Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Traģiskā un pārsteidzošā NFL nedēļa

Spēles noslēdzas ar bēdīgām ziņām par daudzu svarīgu spēlētāju traumām, taču otrdienas nakts nes traģiskas ziņas no NFL, kuras skar vienu no daudzsološākajiem “wide reciever” pozīcijas spēlētājiem NFL. Šajā epizodē apskatāmies NFL spēlētāja izraisīto autoavāriju un runājam par tās sekām. Apskatāmies arī Kalvina Ridlija paziņojumu par savu mentālo veselību un novērtējam “karaļa” Henrija traumu!

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: NFL astotās nedēļas aktuālais info

Karolīnas “Panthers” komanda piedzīvojot 4 zaudējumus pēc kārtas izskatās kā bez motora palikusi automašīna. Ielūkojamies neveiksmju iemeslos. Atzinīgi izsakamies par NFL “tanku” Deriku Henriju, kā arī veicam savas prognozes uz šīs nedēļas nogales spēlēm!