Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2999, Did:0, useCase: 3

Klausītava | 100 Jardi ar Pafbet: Traģiskā un pārsteidzošā NFL nedēļa

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Spēles noslēdzas ar bēdīgām ziņām par daudzu svarīgu spēlētāju traumām, taču otrdienas nakts nes traģiskas ziņas no NFL, kuras skar vienu no daudzsološākajiem “wide reciever” pozīcijas spēlētājiem NFL. Šajā epizodē apskatāmies NFL spēlētāja izraisīto autoavāriju un runājam par tās sekām. Apskatāmies arī Kalvina Ridlija paziņojumu par savu mentālo veselību un novērtējam “karaļa” Henrija traumu!

8. nedēļa NFL aizvadīta ar savdabīgu notikumu – uzvaras gūst visas trīs komandas, kuras spēlē ar rezerves “quarterback”. Apskatāmies šīs spēles un uzvaru iemeslus! Apskatāmies arī interesantā pozīcijā nonākušo Ņujorkas “Jets” komandu, kuras sastāvā “quarterback” rezervists Maiks Vaits nospēlē izcilu spēli, tādējādi liekot runāt par savu iespēju kļūt par komandas galveno piespēļu dalītāju! Protams, skatāmies arī nākotnē un prognozējam NFL 9. nedēļu! Ieskatāmies vienā no šī gada lielākajām superspēlēm, kuras sastāvus un cerības gan koriģē aizvadītais sniegums kā arī vīruss!