Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2943, Did:0, useCase: 0

Ugunsdzēsēji dod zaļo gaismu "Daugavas" halles nodošanai ekspluatācijā

Almants Poikāns
Almants Poikāns

Ugunsdzēsēji dod zaļo gaismu "Daugavas" halles nodošanai ekspluatācijā
PA "Zalktis" vizualizācija / Daugavasstadions.lv

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) gatavo pozitīvu atzinumu "Daugavas" ledus hallei, kas nozīmē, ka būvnieki ir pārvarējuši pēdējo lielo šķērsli objekta nodošanai ekspluatācijā.

Piektdien veiktajā pārbaudē "Daugavas" stadiona ledus treniņu hallē VUGD inspektori konstatēja, ka nepilnības ugunsdrošības jomā ir novērstas un tiks gatavots pozitīvs atzinums, portāls Sportacentrs.com noskaidroja dienestā.

Tas nozīmē, ka šajās dienās "Daugavas" ledus hallei vajadzētu tikt nodotai ekspluatācijā, un no plānotā 18. maija tur savus treniņus varētu uzsākt Rīgā gaidāmā pasaules čempionāta hokejisti.

Pagājušajā nedēļā VUGD inspektori hallē atklāja vairākas nepilnības un sniedza negatīvu atzinumu par halles atbilstību ugunsdrošības prasībām. Trešdien viņi konstatēja, ka novērstas lielākā daļa problēmas, bet piektdien beidzot secināja, ka būvnieki tikuši galā ar visām nepilnībām.

Bažās par to, ka "Daugavas" ledus halle varētu nebūt gatava laikus, pasaules čempionāta rīkotāji kā alternatīvu izvēlējās "Volvo" halli un šonedēļ uzsāka labiekārtošanas darbus. Savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs otrdien pauda cerību, ka jau nedēļas nogalē varēs izmēģināt ledu.

Pasaules čempionāts hokejā Rīgā sāksies jau 21. maijā un ilgs līdz 6. jūnijam.

  +3 [+] [-]

, 2021-05-14 17:57, pirms 2 mēnešiem
Beidzot! Laba ziņa!

  +2 [+] [-]

, 2021-05-14 18:02, pirms 2 mēnešiem
denebs rakstīja: Beidzot! Laba ziņa!
Miļūnam slikta ziņa!

  -1 [+] [-]

, 2021-05-14 18:37, pirms 2 mēnešiem
Urrrrā!

     [+] [-]

, 2021-05-14 19:50, pirms 2 mēnešiem
Vienojās par summu !

     [+] [-]

, 2021-05-14 21:33, pirms 2 mēnešiem
Nebus ta ka ledus bus svaks, jo faktiski neviens no vel netesteja....