Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:875, Did:0, useCase: 3

Jeļisejevs nepaliks Zviedrijas klubā "MoDo"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Jeļisejevs nepaliks Zviedrijas klubā "MoDo"
Nikolajs Jeļisejevs. Foto: Oliver Szabo / modohockey.se

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs, kurš sezonu sāka Rīgas "Dinamo" rindās, bet februāra vidū vienojās ar Zviedrijas klubu "MoDo", otrās līgas komandā nepaliks.

27 gadus vecais Nikolajs Jeļisejevs pievienojās slavenajam Ērnšeldsvīkas "MoDo" februāra vidū un regulārajā sezonā septiņos mačos izcēlās ar pieciem punktiem. Vienība sasniedza Zviedrijas otrās līgas playoff pusfinālu, un Jeļisejevs 13 izslēgšanas cīņās tika pie 1+4.

Šodien "MoDo" paziņojusi par četriem spēlētājiem, kuri nepaliks komandā, un viņu vidū ir arī Jeļisejevs. Sezonas pirmajā daļā viņš bija Rīgas "Dinamo" labākais snaiperis, 29 spēlēs pretinieku vārtos iemetot 13 ripas. Neviens cits spēlētājs nesasniedza desmit vārtu atzīmi.

Jeļisejevs nule papildinājis Latvijas izlases treniņnometni pirms pasaules čempionāta. Viņš piedalījās Pekinas olimpiskajās spēlēs, izceļoties ar vārtu guvumu pret Zviedriju. Tas bija viņa pirmais lielais turnīrs valstsvienībā.

Tiek baumots, ka "MoDo" rindās nākamajā sezonā spēlēs Rihards Marenis.

Izmantotie resursi:
https://www.modohockey.se/artikel/j...

  -1 [+] [-]

, 2022-04-27 19:02, pirms 2 mēnešiem
Niklāvs Knapsējējs

     [+] [-]

, 2022-04-27 19:16, pirms 2 mēnešiem
Brīnums nenotika un Jeļisejevam nebūs viegli tikt MoDo līmeņa klubā.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-27 19:56, pirms 2 mēnešiem
coffijs rakstīja: Brīnums nenotika un Jeļisejevam nebūs viegli tikt MoDo līmeņa klubā.
Arī piedāvājuma pagaidām nav. Jānospēlē labi PČ un gan jau atradīs kaut ko vērtīgu karjeras turpinājumam.

  +1 [+] [-]

, 2022-04-27 19:57, pirms 2 mēnešiem
marcco rakstīja: Arī piedāvājuma pagaidām nav. Jānospēlē labi PČ un gan jau atradīs kaut ko vērtīgu karjeras turpinājumam.
Labs PČ un nhl virvieziena biļete kabatā!

     [+] [-]

, 2022-04-27 20:40, pirms 2 mēnešiem
marcco rakstīja: Arī piedāvājuma pagaidām nav. Jānospēlē labi PČ un gan jau atradīs kaut ko vērtīgu karjeras turpinājumam.
jautājums jau kāda loma viņam tiks atvēlēta izlasē...

     [+] [-]

, 2022-04-27 21:08, pirms 2 mēnešiem
coffijs rakstīja: Brīnums nenotika un Jeļisejevam nebūs viegli tikt MoDo līmeņa klubā.
Allsvenskan jau vēl nebūt nav Eiropas top līmenis... jā, protams MoDo pēc spēka droši vien ir SHL lejasgala klubu līmenī vai tuvu tam, bet nu tas tomēr vēl nav SHL. Kopumā jau sezona nebija slikta, it sevišķi, ka MoDo bija viņa pirmais klubs ārzemēs (ja neskaita vienu VHL pirms pāris gadiem) - domāju, nebija viegli sezonas beioogu daļā ielekt komandā.

     [+] [-]

, 2022-04-27 23:35, pirms 2 mēnešiem
Abrags rakstīja: Allsvenskan jau vēl nebūt nav Eiropas top līmenis... jā, protams MoDo pēc spēka droši vien ir SHL lejasgala klubu līmenī vai tuvu tam, bet nu tas tomēr vēl nav SHL. Kopumā jau sezona nebija slikta, it sevišķi, ka MoDo bija viņa pirmais klubs ārzemēs (ja neskaita vienu VHL pirms pāris gadiem) - domāju, nebija viegli sezonas beioogu daļā ielekt komandā.
3. ārzemju klubs. Jelis pirms tam ir spēlējis 2 VHL klubos - vispirms 17./18. gada sezonas otrajā pusē ķīniešu VHL klubā un pēc tam nakamajā sezonā Neftjanik. Un var jau runāt par nespēšanu ieslēgties komandā utt. bet reāli Jeļa sezonu var nodalīt 2 daļās - līdz traumai un pēc traumas. Līdz traumai aizvadīja viennozīmigi pro karjeras labāko sezonu (neskaitot OHL), esot starp top snaiperiem KHL (pat ilgi pēc tam, kad guva savainojumu). Un otrā daļa - pēc traumas, kurā gan Dinamo, gan izlasē, gan Modo Jelis spēlēja kā līdz šim - ļoti viduvēji.