Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Video: Pertija: "Tam, kurš rakstīja reglamentu, vajadzētu nogriezt pirkstus! Kur loģika?"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe
Pirmdienas vakarā "Optibet" Latvijas futbola Virslīgas spēlē čempione "Riga" savā laukumā ar 1:0 pieveica "Valmieru". Viesu galvenais treneris Tamazs Pertija preses konferencē veltīja pārmetumus Latvijas Futbola federācijai par notikumiem ap "Ventspili". Ņemot vērā, ka kurzemniekiem pietrūka divi mači līdz 50% sezonas spēļu, visi "Ventspils" spēļu rezultāti tika anulēti. "Tas ir smieklīgi! RFS pret viņiem zaudēja punktus, mēs divreiz uzvarējām, citi divreiz uzvarēja. Komanda, kas zaudēja punktus, tagad palielina pārsvaru. Nesaprotu loģiku. Tas nav sportiski, tās ir šausmas! Jo reglamentā tā rakstīts... Kurš uzrakstīja reglamentu? Pirkstus vajadzētu nogriezt. "Ventspils" aiziet, un cieš komandas, kas uzvarēja, nevis tās, kas neuzvarēja. Saprastu, ja tur astoņas spēles pietrūktu. Nē, tikai divas. Ja nav komandas, kas brauc, iedodiet 0:3 un 0:3, un miers!" aizsvilās Pertija. Arī "Riga" galvenais treneris Andris Riherts nebija mierā ar šādu lēmumu: "Tas viss izskatās aizdomīgi. Šis jautājums ir jāuzdod Aristotelim, Platonam un Sokrātam. Tie lēmumi ir tādi, ka arī šie vīri nevar saprast."
Vērtējums:

  -2 [+] [-]

, 2021-06-22 13:06, pirms mēneša
IEBILDUMI itkā loģiski no 1 puses, bet ..?

     [+] [-]

, 2021-06-22 14:07, pirms mēneša
Visas pretenzijas pret pašu klubu vadību, kura šādam reglamentam piekrita. Ja kaut kas nepatika, tad par to bija pirms sezonas jārunā, nevis post factum, citādi pēc tukšas mucas izklausās, kura tālu tagad skanēs

     [+] [-]

, 2021-06-22 14:34, pirms mēneša
Pertijas ierosinājums par tehnisko zaudējumu piešķiršanu atlikušajās trijās spēlēs,līdz būtu sasniegts 50% spēļu ir vērā ņemams.Skaidrs,ka reglaments ir pieņemts un apstiprināts un tagad ar kulakiem vicināt lieki.Kāds prasmīgi izmantoja šī nolikuma vājo pusi.Tāpatās,kā jau rakstīju,galīgi nepareizi ir anulēt spēlētāju individuālo statistiku pret komandu,kura izstājās no turnīra.Spēles notikušas ,vārti gūti,traumas gūtas,kartītes saņemtas un bāc.Viss papīrgrozā.Netaisni un nesportiski.Tā kā taisnība Pertijam ir un šis reglaments punkts prasās pēc uzlabojumiem.

     [+] [-]

, 2021-06-22 14:48, pirms mēneša
Brugjeetaajs rakstīja: Visas pretenzijas pret pašu klubu vadību, kura šādam reglamentam piekrita. Ja kaut kas nepatika, tad par to bija pirms sezonas jārunā, nevis post factum, citādi pēc tukšas mucas izklausās, kura tālu tagad skanēs
Tieši tā. Klubiem atsūta reglamentus, ja ir pretenzijas un/vai ieteikumi, tad līdz tam un tam datumam jāiesūta tās un visi klubi izrunā visu, un atrod kopsaucēju! Var vainot savu klubu vadību, nevis LFF!

     [+] [-]

, 2021-06-22 15:07, pirms mēneša
Sharps rakstīja: Tieši tā. Klubiem atsūta reglamentus, ja ir pretenzijas un/vai ieteikumi, tad līdz tam un tam datumam jāiesūta tās un visi klubi izrunā visu, un atrod kopsaucēju! Var vainot savu klubu vadību, nevis LFF!
Man ir tāds iespaids, ka pie mums juridiskajām lietām bieži vien pieiet ar domu "kāda starpība, ko pieņemsim, tāpat gan jau nevajadzēs izmantot". Vieglu roku saraksta likumā atlīdzības bankas likvidatoriem, bet kad nu kāda banka jālikvidē, tad visi pēkšņi attopas - kā tad tā, kāpēc tik daudz, ar steigu kaut kas jāgroza...

     [+] [-]

, 2021-06-22 15:13, pirms mēneša
specha rakstīja: IEBILDUMI itkā loģiski no 1 puses, bet ..?
Nav nekādu "bet". Tamazs pareizi norāda, ka RFS un vēl daži klubi ir ieguvēji no rezultātu anulēšanas, Kas savukārt nozīmē, ka Valmierai, Rīgai un pārējiem ir vēl grūtāk RFS noķert.

Uzskatu, ka tehniskais zaudējums 0-3 būtu loģisks solis.

     [+] [-]

, 2021-06-22 16:43, pirms mēneša
Baraks Osama rakstīja: Man ir tāds iespaids, ka pie mums juridiskajām lietām bieži vien pieiet ar domu "kāda starpība, ko pieņemsim, tāpat gan jau nevajadzēs izmantot". Vieglu roku saraksta likumā atlīdzības bankas likvidatoriem, bet kad nu kāda banka jālikvidē, tad visi pēkšņi attopas - kā tad tā, kāpēc tik daudz, ar steigu kaut kas jāgroza...
Pilnīgi tāds pats novērojums. Kā sagadās šmuce un jārīkojas pēc pašu reglamenta, tad acis platas un ņaud cik viss nepareizi. Nu būs mācība tagad un nākamgad varēs izmainīt reglamentu

Bet to, ka te Ventspils izskatījās mudināta aiziet no čempja, nenoliegšu. Ieguvējus no šīs situācijas arī skaidri varam noteikt.

     [+] [-]

, 2021-06-22 16:58, pirms mēneša
Nevar nepiekrist? Kāpēc nevarēja ieskaitīt divus tehniskos zaudējumus pēc kuriem arī izslēdz komandu?

Laikam jau, ka negribēja 🙂

     [+] [-]

, 2021-06-22 17:29, pirms mēneša
100% izcilu nolikumu / instrukciju var "ar pirmo" uzrakstīt vien tas, kurš to nekad nav darījis. Parējie apzināsies, cik bieži šādi dokumenti tiek laboti dēļ procesa uzlabojumiem/izmaiņām, paša dokumenta nepilnībām.
Tamazam taisnība, bet dienvidnieka emocijas dara savu.
Protams, ka pie nolikuma ir jāturas, pat ja tas nolikums ir pretīgs un ne līdz galam pārdomāts.
Kas jādara?
Jāizcieš to, ka visas samazgas tagad gāžas pāri un jāizlabo nolikums, lai šis vairs neatkārtojas.

     [+] [-]

, 2021-06-22 17:53, pirms mēneša
Piekrītu Tamazam. Arī intriga par 3 līderiem šobrīd samazinās.

  +1 [+] [-]

, 2021-06-22 18:02, pirms mēneša
"..salauzt pirkstus (c)" bija oriģinālā!

     [+] [-]

, 2021-06-22 21:38, pirms mēneša
Iedot divus tehniskos zaudējumus nozīme uzdāvināt pa 3.punktiem nākamiem pretiniekiem. Ja Pertija tik gudrs un bagāts, tad varēja finansiāli piepalīdzēt FKV noturēties vēl 2 tūres. Interesantākais visā šajā jezgā tas, kā FKV atsauca savu dalību pēc RIGA pērienā no RFS.

     [+] [-]

, 2021-06-22 21:43, pirms mēneša
un vēl kas interesanti, ka pertijam piegaudo riherts, jo tieši metta un RIGA būtu tie kuri dabūtu pa 3 punktiem bez spēles.