Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource651 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource651), Fid:2965, Did:0, useCase: 3

Millers: "Situācija ir līdzīga 2018. gadam, un tās nav labas sajūtas"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Millers: "Situācija ir līdzīga 2018. gadam, un tās nav labas sajūtas"
Tomass Millers. Foto: picture alliance / firo Sportphoto/Scanpix

Pasaules kausu ar vilšanos sākuši Vācijas futbolisti, kuri trešdien izlaida vadību un ar 1:2 piekāpās Japānas izlasei, pamatīgi sarežģījot ceļu ārā no grupas. Vairāki spēlētāji nebaidījās kritizēt savējo spēli, bet Tomass Millers sajūtas salīdzināja ar 2018. gadu.

Uz 2018. gada Pasaules kausu Vācija devās kā čempione, bet mājās brauca jau pēc grupu turnīra – zaudējumi Meksikai un Dienvidkorejai lika palikt pēdējā vietā.

"Situācija ir līdzīga 2018. gadam, un sajūtas ir sliktas. Ne tāpēc, ka atrodamies tādā pašā situācijā, bet gan tāpēc, ka apzināmies – futbolā ne vienmēr rezultāti ir kontrolējami. Nav iespējams vienkārši pasūtīt divas uzvaras. Taču mums ir kvalitāte un pārliecība, lai pārspētu gan Spāniju, gan Kostariku," teica Tomass Millers.

"Vairs nav drošības saliņas, uz kuras patverties. Mums jāizcīna uzvaras. Izslēgšanas spēles mums sākušās diezgan agri," pauda Millers. Svētdien pretī stāsies Spānija, un vāciešiem, lai turpinātu kontrolēt savu likteni, neizšķirts nederēs – nepieciešama uzvara.

"Mēs dominējām pirmajā puslaikā. Turpinājumā japāņi presingoja augstāk, un mēs nespēlējām ar pārliecību. Ne visi bija gatavi spēlēt ar bumbu," komandas biedrus kritizēja kapteinis Manuels Noiers. "Ar švakām piespēlēm paši radījām spiedienu un palīdzējām Japānai kļūt spēcīgākai. Pirms puslaika katra piespēle bija ar domu. Nesaprotu, kāpēc tā neturpinājām. Tās ir pamata prasmes, kurām vajadzētu būt futbolista arsenālā, ja viņš spēlē Vācijas izlasē."

"Bija sajūta, ka ne visi vēlas saņemt piespēles un bumbu. Tev jāatveras, jāpaiet prom no pretinieka. Nezinu, vai tas bija pieredzes trūkums, vai tas bija kvalitātes trūkums, bet mums jāatrod risinājums," kritisks bija arī vāciešu vienīgo vārtu autors Ilkajs Gindoans. "Mēs uzdāvinājām divus vārtus. Otrie, iespējams, bija vieglākie Pasaules kausa vārti vēsturē."

Neizdevies mākslīgās aizmugures slazds – Niklass Zīle nokavēja – ļāva Takumam Asano izrauties un pārspēt Noieru ar sitienu tuvajā stūrī, sniedzot kārtīgajai Japānas valstsvienībai trīs punktus.

Izmantotie resursi:
https://theathletic.com/3930074/202...

Noderīgas saites:

PK 2022 jaunumi
Kalendārs un rezultāti
Turnīra tabulas
"William Hill" prognožu spēle

Kur skatīties spēles?

“Forum Cinemas” sadarbībā ar “WilliamHill TV” piedāvā ekskluzīvu iespēju skatīties PK futbolā uz lielā kino ekrāna k/t “Kino Citadele” tiešraidē ar oriģinālo skaņu no stadiona – ļaujot apmeklētājiem pilnībā iejusties stadiona atmosfērā.

PK futbolā lielākajos sporta bāros Latvijā O'Learys Akropolē Rīga un Riga Plaza. Vairāk kā 70 TV ekrāni, boulings, biljards, virtuālās realitātes un sporta simulatori!