Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource651 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource651), Fid:2965, Did:0, useCase: 3

Kapteiņu īpašo apsēju sāga: Vācija zaudē sponsoru un vērsīsies CAS

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Kapteiņu īpašo apsēju sāga: Vācija zaudē sponsoru un vērsīsies CAS
Manuels Noiers. Foto: Picture Alliance/Scanpix

Vācijas Futbola asociācija saistībā ar aizliegumu 2022. gada Pasaules kausa finālturnīra laikā laukumā tās kapteinim Manuelam Noieram doties ar ''One Love'' kustības apsēju vērsusies Sporta Arbitrāžas tiesā, kas jautājumu skatītu paātrinātā kārtībā. Tāpat tā zaudējusi vienu no sponsoriem.

2022. gada Pasaules kausa finālturnīrs neiztiek bez diskutabliem FIFA lēmumiem. Īsi pirms turnīra sākuma tika aizliegts tirgot alu stadionos, bet, jau sākoties spēlēm, FIFA liedza Nīderlandes, Anglijas, Velsas, Beļģijas, Šveices, Vācijas un Dānijas futbola izlašu kapteiņiem uz spēlēm doties ar One Love kustības kapteiņa apsēju Katarā krimināli sodāmo viendzimuma attiecību atbalstam.

Vācijas Futbola asociācija gan nav bijusi mierā ar šo aizliegumu un tā plāno vērsties Sporta Arbitrāžas tiesā, kurā Pasaules kausa laikā izveidota īpaša nodaļa. Tā pieņemtu lēmumu 48 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas jeb paātrinātā kārtībā. Vācijas Futbola asociācijai ''One Love'' kapteiņa apsēja valkāšanas liegums maksājis arī finansiāli, jo otrdien mazumtirdzniecības ķēde REWE paziņoja par tās sadarbības pārtraukšanu ar organizāciju.

''Mēs pastāvam par dažādību un tieši šīs vērtības futbols pārstāv. Skandalozā FIFA uzvedība mums kā uzņēmumam šķiet absolūti nepieņemama,'' paziņojumā citēts REWE vadītājs. ''Turnīra direktors Anglijas komandai paskaidroja, ka tā līdz ar ''One Love'' apsēja valkāšanu pārkāptu vairākus noteikumus un tai draud sportiskas sankcijas, tās nekonkretizējot. Bija sāpīgi, ka mums to liedza, taču esam tie paši cilvēku, kuri bijām pirms turnīra. Nevēlējāmies spert šo soli, taču citas izvēles mums nav,'' vēršanos Sporta Arbitrāžā komentēja Vācijas Futbola asociācijas komunikāciju speciālists.

Gadījumā, ja paātrinātā kārtībā Sporta Arbitrāžas tiesa lems par labu Vācijai, tad tās kapteinis Manuels Noiers ''One Love'' dizaina apsēju varēs vilkt jau nākamajā turnīra spēlē pret Spāniju, kas paredzēta 27. novembrī.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...

Noderīgas saites:

PK 2022 jaunumi
Kalendārs un rezultāti
Turnīra tabulas
"William Hill" prognožu spēle

Kur skatīties spēles?

“Forum Cinemas” sadarbībā ar “WilliamHill TV” piedāvā ekskluzīvu iespēju skatīties PK futbolā uz lielā kino ekrāna k/t “Kino Citadele” tiešraidē ar oriģinālo skaņu no stadiona – ļaujot apmeklētājiem pilnībā iejusties stadiona atmosfērā.

PK futbolā lielākajos sporta bāros Latvijā O'Learys Akropolē Rīga un Riga Plaza. Vairāk kā 70 TV ekrāni, boulings, biljards, virtuālās realitātes un sporta simulatori!

1 2 41 komentārs
Slēpts komentārs: Nelietotājs
Slēpts komentārs: wilwood
Slēpts komentārs: Cipanz

 +12 [+] [-]

, 2022-11-23 10:28, pirms 4 dienām
he he ... kopš Vācijas futbola izlases kļuvusi par homīšu cienītāju, nekādi dižie panākumi viņiem nav bijuši. Tā notiek, kad gultaslietas kļūst svarīgākas par futbolu. Pilnīgs pofig par visu šo onelove trobeli.

 +14 [+] [-]

, 2022-11-23 10:33, pirms 4 dienām
Nelietotājs rakstīja: Un? Man, piemēram, ir pretīgi lasīt tavus naidīgos komentārus, bet es taču tev neaizliedzu tos publicēt.
Pirmkārt, nekas naidīgs viņa komentāros NAV!
Otrkārt, viņam taisnība- kāds sakars FUTBOLAM ar visu to varavīksnes nabago kustību???? Nu lai viņī dr^^as savā starpā klusiņam, bet normālā sabiedrībā viņus NEKAD neuzņems!

  +7 [+] [-]

, 2022-11-23 10:34, pirms 4 dienām
wilwood rakstīja: Ko tu te muldi?
Cilvēks, kurš ir ar homoseksuālu orientāciju, visu mūžu ir pakļauts heteroseksuālam spiedienam. Grāmatas, filmas, mediji utt. Vai tāpēc šis cilvēks kļūst mazāk gejs?

Tad kā, tavuprāt varavīksnes krāsas aproce, 2 cilvēkiem no 22 uz laukuma esošajiem, ir propaganda? Vai tiešām vari iedomāties bērnu, kurš pēc spēles noskatīšanās kļūtu homoseksuāls?

Pateikšu priekšā - bērnudārzā katrs bērns ir zīmējis varavīksni desmitiem reižu. Vai par to Tu arī sūdzies?
Lai sēž klusi un neizrāda, ka viņš ir gejs vai vēl kāds slims un neviens viņu neaiztiks!
Slēpts komentārs: Nelietotājs
Slēpts komentārs: Nelietotājs

  +2 [+] [-]

, 2022-11-23 10:48, pirms 4 dienām
Ir labi un pareizi, ka tiek domāts par to kā mazināt minoritāšu diskrimināciju. Tomēr pēdējā laikā šķiet Rietumu pasaulē šīs kustības iet par tālu, visur tiek piesauktas dažādas fobijas, bieži vien no mušas uzpūsts zilonis. Minoritātēm vienmēr bus jāsamierinās ar lielāku vai mazāku savu tiesību ierobežojumu, jo princips, ka mazākums pakļaujas sabiedribas vairākuma viedoklim ir viens no demokrātijas stūrakmeņiem, un ne tikai demokrātijas.
Vēl viena lieta, ir forši pastāvēt par savam vērtībām, bet kāpēc tās jāuzspiež citiem? Riebjas cilvēki, kuri domā, ka viņi pārstāv vienīgo patiesību, un ta pat arī arī valstu līmenī. Tad jādzīvo katram savā nostūrī un aizmirstam par jebkādu sadarbību starp teritorijām ar atšķirīgiem uzskatiem par pasaules kārtību, aizmirstam visus globālos sporta, kultūras, zinātniskos utt. forumus. Ja jau tik ļoti uzstāj uz sava viedokļa pareizību, tad līdzdalība šajos pasākumos ir divkosība. Vai tomēr labāk atstāt dažādo tautu likteņa lemšanu viņu pašu rokās?

 +14 [+] [-]

, 2022-11-23 10:50, pirms 4 dienām
es nesaprotu ko viņi var ņemties ar tiem sūda apsējiem... te ir futbola čempis vai kas? ja grib popularizēt izvirtību un pretdabisko tad tam nav jābūt sporta pasākumam. un vienreiz vajag nolikt viņus pie vietas tos pid.rus

 +13 [+] [-]

, 2022-11-23 10:54, pirms 4 dienām
Pareizi dara, ka aizliedz one love kustību. Cik var bāzties ar visādām kustībām.

  +3 [+] [-]

, 2022-11-23 10:55, pirms 4 dienām
hiro1005 rakstīja: es nesaprotu ko viņi var ņemties ar tiem sūda apsējiem... te ir futbola čempis vai kas? ja grib popularizēt izvirtību un pretdabisko tad tam nav jābūt sporta pasākumam. un vienreiz vajag nolikt viņus pie vietas tos pid.rus
Rietumu elite tieši to arī grib!

  +4 [+] [-]

, 2022-11-23 10:59, pirms 4 dienām
Šoreiz FIFA lēmums apturēt šajā PČ to ākstīšanos ar varavīksnēm ir respektējams. Rietumi jau vairāk nejūt mēru.
Slēpts komentārs: Nelietotājs

  +3 [+] [-]

, 2022-11-23 11:03, pirms 4 dienām
Cīņa par cilvēktiesībām ir svarīga, taču, vai nebūtu bijis svarīgāk parunāt par to, ka te, kaimiņos, tiek masveidā nogalināti cilvēki un pilsētas pārvērstas drupās? Varbūt NO WAR šoreiz?

  +4 [+] [-]

, 2022-11-23 11:05, pirms 4 dienām
smailiite rakstīja: Ir labi un pareizi, ka tiek domāts par to kā mazināt minoritāšu diskrimināciju. Tomēr pēdējā laikā šķiet Rietumu pasaulē šīs kustības iet par tālu, visur tiek piesauktas dažādas fobijas, bieži vien no mušas uzpūsts zilonis. Minoritātēm vienmēr bus jāsamierinās ar lielāku vai mazāku savu tiesību ierobežojumu, jo princips, ka mazākums pakļaujas sabiedribas vairākuma viedoklim ir viens no demokrātijas stūrakmeņiem, un ne tikai demokrātijas.
Vēl viena lieta, ir forši pastāvēt par savam vērtībām, bet kāpēc tās jāuzspiež citiem? Riebjas cilvēki, kuri domā, ka viņi pārstāv vienīgo patiesību, un ta pat arī arī valstu līmenī. Tad jādzīvo katram savā nostūrī un aizmirstam par jebkādu sadarbību starp teritorijām ar atšķirīgiem uzskatiem par pasaules kārtību, aizmirstam visus globālos sporta, kultūras, zinātniskos utt. forumus. Ja jau tik ļoti uzstāj uz sava viedokļa pareizību, tad līdzdalība šajos pasākumos ir divkosība. Vai tomēr labāk atstāt dažādo tautu likteņa lemšanu viņu pašu rokās?
Tas ir interesants jautājums. Rietumi vienalga ir dominējošais spēks pasaulē, un nevar būt tāda divkosība, ka ārēji cīnamies par cilvēktiesībām, bet vienlaikus pērkam no diktatoriem un teroristiem naftu un gāzi...
Slēpts komentārs: Nelietotājs

  +1 [+] [-]

, 2022-11-23 11:13, pirms 4 dienām
knaible rakstīja: Šoreiz FIFA lēmums apturēt šajā PČ to ākstīšanos ar varavīksnēm ir respektējams. Rietumi jau vairāk nejūt mēru.
Mēs paši esam Rietumi...
Slēpts komentārs: Nelietotājs

  +6 [+] [-]

, 2022-11-23 11:22, pirms 4 dienām
Aizvest visus vīnus uz Antarktīdu ar visiem apsējiem, tur lai spēlē pingvīniem un ņem viņus priekšā vai pakalja.

     [+] [-]

, 2022-11-23 11:25, pirms 4 dienām
Kaspars_Biedriņš rakstīja: Cīņa par cilvēktiesībām ir svarīga, taču, vai nebūtu bijis svarīgāk parunāt par to, ka te, kaimiņos, tiek masveidā nogalināti cilvēki un pilsētas pārvērstas drupās? Varbūt NO WAR šoreiz?
Sorry, sodomīti ir svarīgaki par kaut kādiem tur ukraiņiem.

  -4 [+] [-]

, 2022-11-23 11:34, pirms 4 dienām
bassline rakstīja: Sorry, sodomīti ir svarīgaki par kaut kādiem tur ukraiņiem.
Atkal sviests. Tu pats zini, cik Ukrainas armijā pret raššistiem cīnās geji, lesbietes un arī transnpersonas? Viņus izslēgt no armijas? Jo viņi neatbilst tavai seksualitātei?

  +7 [+] [-]

, 2022-11-23 11:37, pirms 4 dienām
Loti pretīgi , ka izteikts mazākums grib uzspiest vairākumam savu.Par to mešanos uz celi: metieties labāk uzreiz "rakom ".

  +2 [+] [-]

, 2022-11-23 11:40, pirms 4 dienām
HotābičsXIV rakstīja: Loti pretīgi , ka izteikts mazākums grib uzspiest vairākumam savu.Par to mešanos uz celi: metieties labāk uzreiz "rakom ".
Piekrītu, tas būtu tāpat ja es savāktu kādus 1000 pedofilus un skandinātu ka tā ir norma un dodiet man tiesības!

  +3 [+] [-]

, 2022-11-23 11:53, pirms 4 dienām
Šoreiz tās varavīksnes uzrāvās ne uz tiem . Nav arī dzirdēts, ka būtu aizbraukuši uz Kataru baigi piketēt un citādi ampelēties.

  -4 [+] [-]

, 2022-11-23 11:55, pirms 4 dienām
Two goats one Champion rakstīja: Piekrītu, tas būtu tāpat ja es savāktu kādus 1000 pedofilus un skandinātu ka tā ir norma un dodiet man tiesības!
Vari vēl mēģināt savākt 1000 slepkavas un skandināt, ka tā ir norma. Starp kriminālpārkāpumu un pieaugušu cilvēku attiecībām tiešām nejūti atšķirību?

  -2 [+] [-]

, 2022-11-23 12:36, pirms 4 dienām
johaidī, cik stulbiem jābūt komentētājiem, lai ko šādu rakstītu.. viena vienīga debilizēta masa. Un vienīgais sakarīgais komentārs, no yura's ir izdzēsts..

  -1 [+] [-]

, 2022-11-23 12:42, pirms 4 dienām
Nelietotājs rakstīja: Vari vēl mēģināt savākt 1000 slepkavas un skandināt, ka tā ir norma. Starp kriminālpārkāpumu un pieaugušu cilvēku attiecībām tiešām nejūti atšķirību?
Vecīt, tu pats esi ar vienu kāju iebridis pazušanā, bet, tā jau dariet, ka izliecieties baigi paštaisnie. Atver acis un ieraugi, ka tādi kā tu palīdz paraut līdzi uz elli to cilvēku straumi, kas ir zem zvēra sistēmas.

     [+] [-]

, 2022-11-23 12:53, pirms 4 dienām
Ir starpība starp vārda brīvību un naida runu. Naida runa nav inteliģences izpausme.

Par šo konkrēto gadījumu - attieksmi paust nevajadzētu liegt, bet diemžēl profesionālie sportisti ir mūsdienu vergi. Tiek pirkti un pārdoti, viedokli paust nedrīkst. Futbols tam ir viens no uzskatāmākajiem piemēriem, bet ne vienīgais.
Tā piemēram F1 arī pēc teroraktiem Džedā, par spīti braucēju iebildumiem, sacīkste tomēr notika.

Es teiktu, ka šeit nav stāsts tikai par nostāju konkrētajā tēmā (bet geji čista nevienu nepadraud un nemēģina pārņemt pasauli, par spīti tam, ka visi radušies heteroseksuālu attiecību rezultātā, ironiski, ne?), bet par to, ka kas maksā, pasūta mūziku. Katara samaksās par visu un FIFA iet pavadā. Gan par to, kas drīkst būt uz krekliem vai to iekšpusē (!), gan neizpildītiem sponsoru līgumiem, gan tukšajām sēdvietām, bet apmeklētību, kas pārsniedz ietilpību stadionos.

Bet hei - vienmēr visu var nonivelēt līdz tam, ka geji nāk.
Rekur saraksts ar valstīm, kur geji jau sabiedrību ir iznīcinājuši līdz ar valsts demogrāfiju un ekonomiku:

pagarš, bet nu kāds ir tāds ir.

     [+] [-]

, 2022-11-23 13:07, pirms 4 dienām
to bumbu spārdīt Katarā nav spiesta lieta, ja reiz tādi principiāli. Brauc majās, apkaries ar visādiem sev tīkamajiem atribūtiem un klapē to futeni savā pagalmā uz vella paraušanu.

  +3 [+] [-]

, 2022-11-23 13:37, pirms 4 dienām
''Mēs pastāvam par dažādību un tieši šīs vērtības futbols pārstāv."
Un kur tad dažādību pieņemšana, ka citas valstis stingri pieturas pie tradicionālām vērtībām?

  -1 [+] [-]

, 2022-11-23 13:39, pirms 4 dienām
Šīs kreisās fanātiķu kustības ir tīrākā politika . Šādi partijas iegūst pamuļķu balsis . Speciāli tiek kaitināti cilvēki , izdomātas problēmas utt

  +1 [+] [-]

, 2022-11-23 14:34, pirms 4 dienām
grosmamma rakstīja: Vecīt, tu pats esi ar vienu kāju iebridis pazušanā, bet, tā jau dariet, ka izliecieties baigi paštaisnie. Atver acis un ieraugi, ka tādi kā tu palīdz paraut līdzi uz elli to cilvēku straumi, kas ir zem zvēra sistēmas.
Var palūgt precizēt, kur un ko es velku?

  +1 [+] [-]

, 2022-11-23 14:38, pirms 4 dienām
sengo rakstīja: Slimie fanātiķi ! Bļeģ, kurš tos p.idarus aiztiek ?! Lai vārās savā sulā un nav ko uzbāzties ar savu slimo propagandu
Kurš aiztiek?? Pamēģini, piemēram, vienkārši viens pats, bez nekādiem gejiem, pastaigāt piektdienas vakarā pa Maskačku ar varavīsnes karogu. Es neesmu gejs, bet reiz vienkārši intereses pēc to izdarīju. Gribi zināt, kādas replikas es par sevi dzirdēju? Un tu gribi teikt "neviens neaiztiek". Man ta po, es esmu hetero un man tas bija vienkārši eksperiments, bet tiem cilvēkiem ar to naidu ir jāsaskaras IKDIENĀ. To tu nevari saprast?

     [+] [-]

, 2022-11-23 14:42, pirms 4 dienām
tommy90 rakstīja: ''Mēs pastāvam par dažādību un tieši šīs vērtības futbols pārstāv."
Un kur tad dažādību pieņemšana, ka citas valstis stingri pieturas pie tradicionālām vērtībām?
Īstā dažādība iestāsies tikai tad, kad visa pasaule domās kā rietumu kreisie 2022. gadā (un ne 2008. gada kreisie, jo tad Obama bija pret geju laulībām)
1 2 41 komentārs