Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Latvijas futbola leģenda Marians Pahars kļuvis par LFF sporta direktoru

Agris Suveizda

Latvijas futbola leģenda Marians Pahars kļuvis par LFF sporta direktoru
Marians Pahars un Dainis Kazakevičs Latvijas izlases treniņā. Foto: LFF

Par jauno Latvijas Futbola federācijas (LFF) sporta direktoru kļuvis viens no visu laiku veiksmīgākajiem Latvijas futbolistiem, kādreizējais Latvijas nacionālās izlases galvenais treneris Marians Pahars, paziņots federācijas mājaslapā.

"Mariana Pahara priekštecis amatā Jurijs Andrejevs savu ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā turpinās veikt LFF Izglītības nodaļas vadītāja amatā, pilnvērtīgi atgriežoties segmentā, kurā iepriekš ar labiem rezultātiem strādājis daudzu gadu garumā. LFF izsaka pateicību J. Andrejevam par paveikto LFF sporta direktora amatā kopš stāšanās šajā pozīcijā 2020. gada jūnijā," teikts paziņojumā.

"Esmu pateicīgs LFF par doto iespēju piedalīties Latvijas futbola attīstības veicināšanā sev jaunā un vienlaikus ļoti plašā atbildības laukā. Gan kā spēlētājs, gan kā treneris esmu pieredzējis un izzinājis dažādu valstu pieredzes un pieejas futbola attīstības jautājumos. Šajā amatā Latvijas futbolam pēc savas vislabākās sirdsapziņas centīšos dot labāko no tā, vienlaikus neaizmirstot par manu zināšanu un pieredzes paplašināšanu," pauž M. Pahars. "Kā sporta direktors ar lielām ambīcijām un aizrautību uzņemos gādību pār plašajiem futbola, sacensību, klubu, akadēmiju un citu atzaru attīstības jautājumiem. Ar prieku uzsākšu pēc iespējas ciešāku ikdienas sadarbību gan ar vietējām futbola organizācijām un klubiem, gan ar zinošajiem kolēģiem LFF nodaļās, gan ar man tuviem ārzemju speciālistiem, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu Latvijas futbola kopējai sistēmai kāpt augstāk pa izaugsmes kāpnēm."

"Marians Pahars ar saviem sasniegumiem, pieredzi, redzējumu un darba spējām ir milzu ieguvums gan mums kā organizācijai, gan visam Latvijas futbolam kopumā. Šis cilvēks ir Latvijas futbola leģenda, un tādam, ja to ļauj situācija, ir jābūt pēc iespējas tuvāk Latvijas futbolam. Viņa zināšanu un redzējuma kopums mūs ir uzrunājis, bet viņa spējas ar savu līdzdalību uzrunāt un motivēt apkārtējos nav apšaubāmas. Esam gandarīti par Mariana Pahara pievienošanos LFF komandai tik nozīmīgā amatā," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko. "Jaunajam sporta direktoram būs svarīgi iepazīt Latvijas futbola saimniecību no cita skatu punkta, lai nodrošinātu ilgtspējīgu futbola sistēmas attīstību. Tāpēc noteikti starp pirmajām prioritātēm būs veikt esošās futbola attīstības sistēmas revīziju, lai tālāk uzlabotu esošo sistēmu un integrētu tajā jaunas iniciatīvas."

Marians Pahars turpinās pildīt Latvijas nacionālās izlases galvenā trenera Daiņa Kazakeviča asistenta pienākumus.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/13475/marians-...

  +1 [+] [-]

, 2021-09-01 15:23, pirms 2 mēnešiem
Atvainojos, ka reklamējos, bet pa tēmu. Tādad šeit Top 10 Pahara goli https://youtu.be/79tbFAGI6SQ

  -1 [+] [-]

, 2021-09-01 15:27, pirms 2 mēnešiem
revīzijai jābūt
klubos jāspēlē tikai leģiem

  +4 [+] [-]

, 2021-09-01 15:32, pirms 2 mēnešiem
Teica ka grib trenēt Anglijā, bet labi ka tepat ir čomi, kas ar piķi svaidās un nav jāiesvīst citur.

     [+] [-]

, 2021-09-01 17:38, pirms 2 mēnešiem
liec ko gribi ,jegas maz...

     [+] [-]

, 2021-09-01 19:32, pirms 2 mēnešiem
Vieni un tie paši maisās pa riņķi.