Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:251, Did:0, useCase: 3

Ielu futbols -25.jūlijs Cēsu posms

Ielu futbols -25.jūlijs Cēsu posms
Cēsu posma uzvarētāji "Četri komā"
Foto: www.ielufutbols.lv

Šī gada 25.jūlijā, Cēsis norisinājās kārtējais „Ielu Futbola” posms. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem Cēsu posms izcēlās ar īpaši spraigu fināla cīņu pieaugušo grupā, kurā tikās komandas „KRAUZERS” un „AC Orki”.

Spēlei paredzēto 10 minušu laika nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus pamatlaikam noslēdzoties ar rezultātu 0:0. Arī papildlaikā vārti netika gūti. Savukārt, pēcspēles soda sitienos, spraigā cīņā, veiksmīgāki izrādījās komandas „KRAUZERS” spēlētāji pirmie gūstot vārtus soda sitienu otrajā aplī. Kopumā Cēsis bija sapūlcējušās 27 komandas, kuru pavadīja arī krietns pūlks skatītāju, kas neskatoties uz Cēsis notiekošajiem pilsētas svētkiem bija izvēlējušies savu laiku pavadīt sportiskākā gaisotnē.

„Ielu Futbola” 25.jūlija rezultāti:

Pieaugušo grupā:
1. KRAUZERS
2. AC Orki
3. SK Spēks/ZR
Jauniešu grupā:
1. Četri komā
2. FK Ozoli/AZ
3. Bumbieri
Bērnu grupā:

1. D.N.P.K.
2. Jēkabpils JSC
3. Street Dogs

Nākamais „Ielu Futbola” turnīrs norisināsies jau rīt, 1.augustā, Ventspils pilsētā uz Pāvila ielas pateicoties Ventspils domes finansiālajam atbalstam un sadarbībai ar OC „Ventspils”.
Papildus tam svarīgi būtu uzsvērt, ka ir veikti nelieli precizējumi „Ielu Futbola” sacensību nolikumā, kas pieejams „Ielu Futbola” mājas lapā. Tur pat ir pieejami arī kopvērtējuma reitingi par visiem notikušajiem posmiem.
Sīkāka informācija mājas lapā: www.ielufutbols.lv

Šogad futbola turnīri norisinās Latvijā un Igaunijā. Kopumā notiks 14 turnīri: 10 Latvijā un 4 Igaunijā. Visos Ielu futbola turnīros tiek spēlēts, ievērojot „godīgas spēles” principus, kas, veicina gan spēlētāju izpratni par futbolu, gan arī sekmē viņu attieksmi pret citiem spēlētājiem. Ielu futbola turnīrus organizē Latvijas Ielu Futbola Federācija, kas dibināta 2007.gadā.

Informāciju sagatavoja Atis Zvidriņš.