Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 3

"Brasas" futbolisti labākie Ghetto ūdenspolo pie "Skonto" stadiona

Renārs Buivids
Renārs Buivids

"Brasas" futbolisti labākie Ghetto ūdenspolo pie "Skonto" stadiona
"Ghetto Football" 10. augusta turnīra čempioni "Brasa"
Foto: Renārs Buivids

"Ghetto Football" 10. augusta posmā Rīgā, pie "Skonto" stadiona lietus parūpējās, lai vairums laukumus klātu ūdens, tādēļ "Brasas" futbolisti gandrīz droši var saukt par labākajiem "Ghetto ūdenspolo". Finālā "Brasa" ar 4:2 pārspēja "Arti monsterīti". Trešajā vietā "Oskaram bija vienalga".

"Ghetto Football" pirmajam izbraucienam ārpus Grīziņkalna par iemeslu kļuva Latvijas un Somijas valstsvienību pārbaudes spēle "Skonto" stadionā. Sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju jau pie reģistrācijas katrs turnīra dalībnieks saņēma balvu - ielūgumu uz šo valstsvienību spēli. Kopumā "Ghetto Football" izbraukumā piedalījās 55 komandas.

"Ghetto Football" autostāvvietā pie "Skonto" stadionā kļuva īpašs ne tikai ar betona segumu, bet arī ar to, ka biežā lietus dēļ ūdens no visiem laukumiem nespēja aizplūst. Līdz ar to brīžam futbols pārvērtās par ūdenspolo, taču vairums futbolistu un skatītāju šādu iespēju uztvēra ar lielu prieku, šļakstīdamies kā bērni.

Pat šādos spēles apstākļos savu pārākumu apliecināja "Ghetto Football" labākās komandas, finālā tiekoties "Brasai" un "Artim monsterītim". Lai arī "Brasas" čaļi gandrīz visu spēles laiku bija vadībā, taču "Artiešiem" tomēr izdevās atjaunot intrigu, pietuvojoties līdz 2:3. Neilgi pirms finālsvilpes tomēr "Brasa" nodrošināja uzvaru - 4:2. Trešo vietu izcīnīja "Oskaram bija vienalga".

Jau otro turnīru pēc kārtas nācās diskvalificēt kādu no komandām. Ja pirms nedēļas viena no vienībām mēģināja turnīru aizvadīt piecu spēlētāju sastāvā, tad šoreiz "Nabeninani" uz pirmo izslēgšanas maču "aizņēmās" citas komandas futbolistu, kurš vēl pamanījās gūt svarīgus vārtus. Līdz ar to "Nabeninani" devās mājās jau pēc 1/16 fināla.

Šajā turnīrā bija iespēja pārliecināties, ka nepieciešams ieviest izmaiņas situācijās, kad gūst savainojumu viens no futbolistiem. Turpmāk tiesības pretendēt uz spēli divi pret divi būs tikai komandām, kuras turnīrā pieteikušās četru spēlētāju sastāvā un traumu rezultātā turnīru nevar turpināt divi tās pārstāvji. Ja vienība startē tikai trīs futbolisti, neizmantojot iespēju pieteikt arī rezervistu, un viens no viņiem gūst savainojumu, tad mačs divi pret divi pieļaujams tikai pēc sāncenšu komandas piekrišanas.

Pārdesmit minūtes pēc turnīra apbalvošanas "Skonto" stadiona zālienā laukumā devās arī "Ghetto Football" aktīvas dalībnieces - Latvijas sieviešu izlases meitenēm bija uzticēts ienest Latvijas un Somijas karogu. Lielā spēle gan nepielika skaistu punktu šai dienai, jo Somija uzvarēja ar 2:0.

"Ghetto Football" nākamais posms notiks 17. augustā Rīgā, Grīziņkalnā.

10. augusta "Ghetto Football" laureāti:

1994. gadā dzimušie un vecāki vīrieši

1. "Brasa" (Haralds Ahunzjanovs, Artūrs Liģeris, Igors Bondarenko)

2. "Artis monsterītis" (Dāvis Varakājs, Alans Zeltiņš, Rihards Kords, Sandro Kokojevs)

3. "Oskaram bija vienalga" (Elvijs Vīlips, Matīss Kučinskis, Marks Kuncēvičs)

1995. gadā dzimušie un jaunāki zēni

1. "Hennesy" (Edgars Šmaustens, Ēriks Galoņins, Aivars Stūris)

2. "Who is next?" (Kirils Muhins, Artūrs Treiliņš, Artūrs Akopovs)

3. "Axe Effect" (Aleksandrs Anpodistovs, Maksims Osikovs, Arsēnijs Kovaļovs)

  +1 [+] [-]

, 2011-08-12 16:59, pirms 13 gadiem
Harald Ahunzjanov, atdod naudu!