Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Telpu futbola Virslīga atsākas ar "Nikara" uzvaru pār "Nikeru"

Rolands Eliņš

Telpu futbola Virslīga atsākas ar "Nikara" uzvaru pār "Nikeru"
Foto: FS Nikars

"Optibet" telpu futbola Virslīga, kas uz mēnesi bija pārtraukta valstī noteikto ierobežojumu dēļ, šodien atsākās ar "Nikara" un "Nikera" spēli Rīgā. Ar 7:0 pārliecinošu uzvaru svinēja "Nikars".

Telpu futbola Virslīgā šoruden pirms šodienas bija aizvadītas tikai divas spēļu kārtas, taču tagad spēles beidzot var atsākties. Tiesa, tas var notikt tikai epidemioloģiski drošā vidē un visiem sacensību dalībniekiem būs jābūt gataviem pirms spēles uzrādīt vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Līdz 15. decembrim gan vēl būs pārejas režīms.

Pirmajā Virslīgas spēlē kopš 16. oktobra savā starpā tikās "Nikars" un "Nikers". Titulētā "Nikars" komanda vadībā izvirzījās ātri, Germanam Matjušenko trešajā minūtē panākot 1:0, un Aleksandrs Kuļešovs pārsvaru desmitajā minūtē dubultoja. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 2:0, bet pēc tam "Nikars" savu uzvaru padarīja graujošu, līdz spēles beigām panākot 7:0.

Matjušenko sev noformēja "hat-trick", bet vēl pa vārtiem guva Kirils Butkovskis, Edijs Skurjats un Roberts Boroda.

"Nikaram" šī bija trešā uzvara trīs Virslīgas spēlēs šosezon, iekrājot vārtu statistiku 17:3, kamēr "Nikeram" šis bija otrais zaudējums.

Spēles ieraksts

Telpu futbola Virslīga šonedēļ

DatumsKomandasSākums/Rez.
20.11.Nikars-Nikers7:0
21.11.Lūši/Ošukalns- Nikers
21.11.Salaspils – Nīca/Otankimill

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/speles/fk-nikars-fc-...