Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Mančestras "City" aizsargs Mendī paliks apcietinājumā līdz tiesai janvārī

Rolands Eliņš

Mančestras "City" aizsargs Mendī paliks apcietinājumā līdz tiesai janvārī
Benžamēns Mendī. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Anglijas futbola kluba Mančestras "City" futbolists Benžamēns Mendī šodien stājās tiesas priekšā, kur viņam noteica tiesas prāvas datumu nākamā gada 15. janvārī. Mendī līdz tam paliks apcietinājumā, jo viņa pieteikums drošības naudas iemaksai ir noraidīts.

Benžamēns Mendī ir apsūdzēts divu sieviešu izvarošanā un seksuālā uzbrukumā vēl trešajai personai. Kopumā viņam uzrādītas apsūdzības četrās izvarošanas reizēs, turklāt viens no upuriem bijis jaunāks par 18 gadiem. Kā norādīts apsūdzībā, trīs reizes bijušas iepriekšējā gadā, bet viena reize pagājušajā mēnesī.

Mendī apsūdzības tika uzrādītas 26. augustā, kad arī viņš tika apcietināts. Viņa pieteikums drošības naudas iemaksai tika noraidīts, attiecīgi Francijas futbolistam bija jāpaliek varas iestāžu uzraudzībā.

Šodien viņš kopā ar otru noziegumā apsūdzēto personu stājās tiesas priekšā, taču šodien tika veiktas pārsvarā procesuālās darbības, un Mendī netika vaicāts nekas cits, kā vien apstiprināt savu identitāti. Tiesā tika noteikts, ka nākamā noklausīšanās būs novembra vidū, kamēr pati tiesas prāva paredzēta 24. janvārī.

Mendī advokāts medijiem norādīja, ka novembrī plāno iesniegt prasību apsūdzības atcelt un tiesas procesu apturēt.

27 gadus vecais Mendī "City" rindās Premjerlīgā aizvadījis 50 spēles. Iepriekš viņš spēlēja "Monaco" vienībā, kas 2017. gadā kļuva par Francijas čempioni, un pēc šīs lieliskās sezonas viņš nonāca Mančestrā transfērā, kura vērtība tika lēsta 55 miljonu eiro vērtībā.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...

  +1 [+] [-]

, 2021-09-10 19:28, pirms 2 nedēļām
Laiks melnajiem krist ceļos, balto priekšā.

  -1 [+] [-]

, 2021-09-10 20:27, pirms 2 nedēļām
Daidz vēl tādu nezināmu dauņu, bet kamēr nav pierādīts nav vainīgs!

  +1 [+] [-]

, 2021-09-10 23:45, pirms 2 nedēļām
4 reizes nav 1,vajadzētu pēc idejas sēdēt,bet tagad nebrīnīšos ne par ko,50/50 visticamāk nosacītais un naudas sods un seksuālais maniaks staigās brīvībā.

  -1 [+] [-]

, 2021-09-11 12:35, pirms 2 nedēļām
Naudas izspiešana. Nav viņš neko varojis. Nahren viņam varot ja viņš var nopirkt kuru vien grib..