Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 3

Pret polietēm iegāza pašu kļūdas, atzīst spēlētājas

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Pret polietēm iegāza pašu kļūdas, atzīst spēlētājas
Latvijas izlase pēc vārtu guvuma
Foto: IFF Floorball

Pasaules florbola čempionāta ievadā latvietes ar rezultātu 4:6 piekāpās Polijas izlasei. Gan mūsu valstsvienības kapteine Elīza Elizabete Bērziņa, gan labākā spēlētāja Anna Ankudinova pēc cīņas atzina, ka pašu pieļautās kļūdas liedza paspēkoties par uzvaru.

“Mums pietrūka disciplīna un agresivitāte,” pēc mača tieša bija komandas kapteine Elīza Elizabete Bērziņa, kura atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem. “To var teikt arī par skaitlisko vairākumu spēles sākumā, kad pamanījāmies ielaist divus vārtus. Pieļāvām muļķīgas kļūdas.”

Līdzīgs viedoklis bija arī Annai Ankudinovai, kura ar diviem vārtu guvumiem tika atzīta par labāko Latvijas izlasē: “Spēle neizvērtās tāda, kādu mēs to būtu vēlējušās, jo dažos momentos noslinkojām, nenovērtējām pretinieču varēšanu. Tomēr jāņem vērā, ka pusei komandas šis ir pirmais pasaules čempionāts un daudzām tā bija debijas spēle. Tādēļ arī meitenēm bija liels satraukums, turklāt pēdējo divu gadu laikā ir liels starptautisko spēļu trūkums.”

Neskatoties uz nelabvēlīgo rezultātu, Bērziņa atzina, ka galvas nav nodurtas: “Komandā noskaņojums ir labs. Pēc spēles izdarījām secinājumus un dodamies uz priekšu. Turnīrs tikai sākas un viss vēl ir priekšā. Lai iepriecinātu gan sevi, gan līdzjutējus, turpinājumā jāspēlē pēc spēles plāna un jārealizē savi momenti.”

Neapšaubāmi, Anna Ankudinova ar savu realizēto soda metienu mača pašā izskaņā piesaistīja sev papildus uzmanību: “Biju atstrādājusi šādu vārtu gūšanas veidu, bet iepriekš spēlē tādu soda metienu nebiju izpildījusi. Esmu ļoti priecīga, ka viss izdevās un sanāca raidīt bumbiņu vārtos.”