Mareks Gaļinskis esporta aprindās tiek uzskatīts par vienu no labākajiem “Counter Strike: Global Offensive” spēlētājiem Latvijā. Viņš pieļauj, ka esports popularitātes ziņā futbolu, hokeju un basketbolu varētu apsteigt tuvāko 20 gadu laikā. Vai tā notiks?
+1 [+] [-]
Jā, pieņemu, ka pārspēs ričuraču, monopolu un varbūt pat pokeru, bet neliekat kopā divas dažādas lietas!!!
+3 [+] [-]
-4 [+] [-]
+8 [+] [-]
-3 [+] [-]
Varbūt sākat arī likt 18+ viģikus iekšā? Tur vismaz lielāks sports, cilvēki nosvīst..
+11 [+] [-]
+6 [+] [-]
+3 [+] [-]
Vēl bija kaut kas par propogandēšanu no spēļu izstrādātāju, IT preču ražotāju puses. Jums pašiem tas nešķiet smieklīgi? Kāds ir Latvijas tirgus šiem milžiem? Nekāds.
Pokers 2? Pokers ir azartspēle. Azartspēļu izraisīta atkarība ir kas nopietnāks. Datorspēles ir sacensība, kurā uzvar labākais attiecīgajā disciplīnā. Ideja ir diezgan tuva tam, kāda ir sporta būtība (ja aizmirstam par to, ka abos gadījumos mūsdienās galvenais ir nauda). Taču neaizmirstiet, ka datorspēles neviens nesauc par sportu, tāpēc jums nav iemesla apvainoties. Tas ir kibersports un tāds tas arī paliks.
Vēl bija ļoti daudz komentāru par veselību. No visa lasītā sapratu, ka datorspēļu spēlēšana ir veselībai mazāk draudzīga kā sports. Ar piebildi, ka amatieru sports, jo daži minēja, ka tomēr profesionālais sports ir diezgan traumatisks. Protams, atrašanās vienā pozā nav laba. Liela daļa no mums to ikdienā darbā dara un ar laiku sāk izjust to. Par redzi runājot, man ir aizdomas, ka dators to neietekmē tik lielā mērā, kā veciem cilvēkiem gribas teikt. Ir cilvēki, kuri nesēž pie ekrāniem stundām ilgi, taču viņiem jau bērnībā, jaunības gados rodas nepieciešamība valkāt brilles, un esmu, piemēram, es, kurš daudz lietojis datoru gan studiju laikā, gan darbā, taču šādu problēmu nav (nevis es domāju, ka nav, taču esmu pārbaudījis, ka nav). Līdz ar to es sliecos domāt, ka redze vairāk atkarīga no citiem faktoriem, iespējams, iedzimtības. Es gan neesmu speciālists. Atgriezīsimies pie amatieru sporta veselīguma. Sporta veidi ir daudz un dažādi, tāpēc viennozīmīgi pateikt, ka sportot ir veselīgi nav iespējams. Sirdi, piemēram, ir regulāri jātrenē. Nedomāju, ka, piemēram, 2x nedēļā noskriet 5km ir ļoti veselīgi. Vai arī reizi nedēļā pirmdienās ar čomiem paspēlēt basketbolu/futbolu vecās skolas zālē. Šajā gadījumā ne vien sirdij nav patīkami, ka tā pēkšņi vienā dienā dauzās kā traka, bet arī locītavas bieži nav priecīgas. Vai domājat, ka meniskus, krusteniskās saites visbiežāk plēš profesionālie sportisti? Stipri šaubos. Un visbiežāk tas notiek tieši ne pārāk regulāru sportisko aktivitāšu rezultātā. Vārdu sakot, arī sportot vajag ar prātu.
Cienīsim viens otru un neheitosim tos, kuri ir citādāki. Heitosim tos, kuri kaut ko it kā dara profesionāli, taču viņiem nesanāk. Un tos, kuri ir idioti. Pret pārējiem būsim draudzīgi.
P.S. Man pašam arī labāk patīk svīst no fiziskām aktivitātēm, nevis no stresa datorspēļu dēļ.
+9 [+] [-]
[+] [-]
+8 [+] [-]
-4 [+] [-]
+3 [+] [-]
+5 [+] [-]
Jau sāk apsteigt
[+] [-]
-2 [+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
-2 [+] [-]
[+] [-]
+7 [+] [-]
+1 [+] [-]
+7 [+] [-]
[+] [-]
-1 [+] [-]
nereāli smieties gribās par šiem pseidosportistiem..
tās ir faking datorspēles, kurā vietā tur kaut ko var attiecināt uz sportu???
veltījums pelītes spaidītājiem: pamēģinat 4x nedēļā pasportot vai nopietni patrenēties kaut vai gadu no vietas(nerunājot par padsmit vai vairāk gadiem), un tad varbūt jums pašiem daleks, ka jūs pataisat sevi par apsmieklu pinot iekšā savā figņā sportu!
-2 [+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
-3 [+] [-]
+6 [+] [-]
-1 [+] [-]
Saprotu, ka daļa ir tādi, kuri vienkārši negrib, lai sīkie nosēž visu dienu pie datora un degredējas gan fiziski, gan mentāli.
Tas, ka tauta nespēj pieņemt kaut kādas pārmaiņas, kaut ko jaunu, kas notiks tā vai tā, nenozīmē, ka tas uzreiz ir slikts. Klasiska penšu domāšana - labāks ir vecais, jo to saprot.