Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Latvijas studējošie sportisti līdz 20. oktobrim var pieteikties uz sporta stipendiju

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas studējošie sportisti līdz 20. oktobrim var pieteikties uz sporta stipendiju
Einars Fogelis, Anastasija Grigorjeva, Agrita Ābele. Foto: lsfp.lv

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) līdz 2022. gada 20. oktobrim aicina pieteikties valsts finansētajām Sporta stipendijām 2022./2023. mācību gadam.

Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Līdz 20. oktobrim bakalaura, maģistra vai doktora programmās studējošie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti tiek aicināti pieteikties LSFP izsludinātajai Sporta stipendijai. Uz stipendiju var kandidēt tie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti, kas sekmīgi studē augstskolās Eiropas Savienības valstīs.

Konkursa kritēriji ir pretendentu sekmes augstākās izglītības iestādē un sasniegumi sportā. Stipendija tiek piešķirta tiem pretendentiem, kuri atbilstoši konkursa kritērijiem, ieguvuši augstāko punktu skaitu. Maksimālais Sporta stipendijas apmērs ir 2000 eiro par vienu mācību gadu.

Pretendentu iesniegumus vērtēs Sporta stipendiju komisija, kuras sastāvā darbojas pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Augstskolu sporta savienības un Latvijas Sporta federāciju padomes.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados konkursa ietvaros tiks vērtēti pretendentu sportiskie sasniegumi par divu mācību gadu (2020./2021. un 2021./2022.) periodu.

Lai pieteiktos Sporta stipendiju konkursam, pretendentam līdz 2022. gada 20. oktobrim jāiesniedz LSFP Sporta stipendiju komisijai konkursa nolikuma 5. punktā noteiktie dokumenti.

Dokumentus iespējams iesniegt:
- nosūtot uz LSFP oficiālo e-pastu lsfp@lsfp.lv, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu;
- nosūtot pa pastu uz LSFP biroja adresi - Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013;
- klātienē LSFP birojā, kas atrodas "Rimi Olimpiskais centrā" Rīgā, Grostonas ielā 6B, 310.kab., darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Sīkāk ar konkursa noteikumiem, kritērijiem un pretendentu vērtēšanas kārtību iespējams iepazīties konkursa nolikumā.

Izmantotie resursi:
Sporta stipendiju konkursa nolikums - lsfp.lv