Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

Habibs: "UFC meklē Fērgusonam citu pretinieku, jo nevaru ierasties"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Habibs: "UFC meklē Fērgusonam citu pretinieku, jo nevaru ierasties"
Habibs Nurmagomedovs. Foto: AFP/Scanpix

MMA cīņas superzvaigzne Habibs Nurmagomedovs informē, ka patlaban ir aizliegts izbraukt no Krievijas, līdz ar to nevar ierasties uz 18. aprīlī nozīmēto cīņu, kuras norises vieta patlaban gan nav zināma. Turklāt otra problēma ir ieceļošana ASV vai kādā citā valstī, tas saistīts ar koronavīrusa pandēmijas izraisītajiem ierobežojumiem.

18. aprīlī Ņujorkā tika ieplānota MMA cīņa starp UFC čempionu Habibu Nurmagomedovu (Krievija) un amerikāni Toniju Fērgusonu. Koronavīrusa pandēmijas dēļ pasākums tur nevarēs notikt, līdz ar to organizatori meklē citu vietu. Nurmagomedovs jau bija ieradies ASV un trenējās pusotru mēnesi, taču noteikto ierobežojumu dēļ izlēma doties atpakaļ uz Krieviju.

"Pienāca informācija, ka ar 99% ticamību cīņa varētu notikt Abu Dabī, AAE. Pakonsultējoties ar UFC, nolēmu mēnesi pirms cīņas jau doties uz Abu Dabī, apmēram 19. vai 20. martā. Kad aizlidoju uz turieni, pateica, ka ārzemniekiem robeža ir slēgta un bez AAE pases neviens nedrīkst tur ieceļot. Nācās lidot atpakaļ uz Krieviju," atklāj Habibs Nurmagomedovs, kurš tagad atrodas Dagestānā. "Trenējos katru dienu. Bet kam es gatavojos, ja jau ir aizliegts pamest Krieviju? Visa pasaule ir aizgājusi karantīnā."

Nurmagomedovs: "Tagad notiek pārrunas par to, ka turnīru aizvadīs bez manis, ja nevarēšu tur piedalīties. Man zināms, ka UFC meklē Fērgusonam citu pretinieku, jo nevaru ierasties uz turnīru. Šeit atrodos ne pēc savas gribas, neesmu vainīgs. Esmu gatavs cīnīties jebkurā vietā un laikā, taču ir lietas, kas nav atkarīgas tikai no mums."

"18. aprīlis nāk arvien tuvāk, bet tu slēpies Krievijā," tviterī dagestāni kaitina Tonijs Fērgusons.

Izmantotie resursi:
sport-express.ru

     [+] [-]

, 2020-03-30 18:46, pirms gada
Āzis nomiza...

     [+] [-]

, 2020-03-31 09:07, pirms gada
Ja gribētu cīnīties, viens zvans Putinam un viss notiek. Nezināju, ka samiziis.