Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 3

Medijs: UFC vēlas Usmana un Makgregora dueli

Jānis Kalniņš
Jānis Kalniņš

Medijs: UFC vēlas Usmana un Makgregora dueli
Kamaru Usmans Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Leons Edvardss ir cītīgi strādājis, lai saņemtu iespēju cīnīties ar Kamaru Usmanu, taču šķiet, ka UFC ir, citi plāni. Pēdējās nedēļās daudz tik runāts par to, ka Usmans titulu aizstāvēs, iespējams, cīnoties ar Konoru Makgregoru.

Kļuvis zināms, ka īrs gatavojas pāriet uz "welterweight" divīziju un ir ievērojami palielinājis muskuļu masu. Sportists nesen publicēja kolāžu ar trim attēliem, kuros redzamas viņa pārvērtības gadu gaitā. Konors noteikti vēlas iekļūt vēsturē, jo viņš bija pirmais UFC, kurš izcīnīja titulus divās dažādās divīzijās. Tagad viņš tiecas pēc trešā, ko līdz šim nav izdarījis vēl neviens cīkstonis.

“Nigēriešu murgs” pusvidējā svara divīzijā dominē jau gadiem ilgi, un viņam nav īsta izaicinājuma, izņemot Hamzatu Čimajevu. Ņemot vērā, ka Konors, iespējams, ir lielākais “Pay Per View” vilcējspēks, organizācija noteikti ir ieinteresēta, lai šī cīņa notiktu. Tiek uzskatīts, ka šā brīža čempions tik un tā uzvarētu, tomēr Konors UFC ir devis tik daudz, ka viņam vajadzētu saņemt iespēju vēlreiz iegūt titulu. Usmans jau ir apstiprinājis velmi aizvadīt dueli, bet Leons Edvardss, ar kuru nigērietim būtu jāizvada nākamā cīņa, izrāda nepatiku par šo situāciju.

Bijušais MMA cīkstonis Čels Sonens ziņo, ka Dana Vaits apsverot iespēju Edvardsam izteikt piedāvājumu atteikties no cīņas, to materiāli kompensējot. Taču brits jau ir paspējis noraidoši atbildēt Sonenam. Pagaidām izskatās, ka Edvardss neizvēlēsies naudu, jo ar titula izcīnīšanu nāk daudz citu priekšrocību, neskaitot naudu par uzvaru, Leona vai jebkura cita cīnītāja dzīve pēc titula izcīnīšanas mainītos uz visiem laikiem.

Izmantotie resursi:
https://www.marca.com/en/ufc/2022/0...