Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 3

UFC šovi pēc pandēmijas atgriežas Āzijā un Austrālijā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

UFC šovi pēc pandēmijas atgriežas Āzijā un Austrālijā
UFC prezidents Deina Vaits. Foto: AFP/Scanpix

LETA--AFP. Jauktās cīņas mākslas (MMA) prestižās UFC organizācijas šovi pēc Covid-19 pandēmijas atkal atgriezīsies Āzijā un Austrālijā, trešdien paziņoja UFC prezidents Deina Vaits.

Jau šajā svētdienā Singapūrā notiks "UFC 275" šovs, kurā galvenā cīņa būs starp pussmagā svara čempionu Gloveru Teišeiru no Brazīlijas pret čehu Jirži Prohāzku.

Pēdējo reizi Āzijā UFC cīņas norisinājās 2019. gada decembrī Dienvidkorejas pilsētā Busanā.

"Ja vien mēs varam to paveikt, es esmu gatavs," par šovu organizēšanu Āzijā aģentūrai AFP sacīja Vaits.

Pēdējos gados UFC kļuvis ļoti populārs Āzijas un Okeānijas reģionā, turklāt šo valstu pārstāvjiem ir ļoti labi sasniegumi - vidējā svarā UFC čempions ir jaunzēlandietis Izraels Adesenja, spalvas svarā čempions ir Aleksandrs Volkanovskis no Austrālijas, visvieglākā svara bijusī čempione ir ķīniete Džana Veili un citi. Par tituliem gatavi cīnīties austrāliešu smagsvars Tai Tuivasa un ķīniešu vieglākā svara cīkstonis Jadons Sons.

"Mūsu mērķis visās pasaules valstīs ir attīstīt talantus un veidot mūsu sportu labāku," norādīja Vaits, kurš atklāja, ka drīzumā tiks ieviesta sieviešu atomsvara (līdz 48 kilogramiem) divīzija. Tas tiks darīts, ņemot vērā Āzijas tirgu.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2022-06-09 13:45, pirms 2 mēnešiem
Aleksandrs Volkanovskis nav gan spalvas svara (flyweight) čempions, bet gan Featherweight čempions