Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

UFC prezidents gaidāmās cīņas, sākot ar ''UFC 249", rīkos uz privātas salas

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

UFC prezidents gaidāmās cīņas, sākot ar ''UFC 249", rīkos uz privātas salas
UFC prezidents Deina Vaits. Foto: imago/Bildybran/Scanpix

Pasaules vadošās jaukto cīņu mākslu sporta organizācijas UFC ("Ultimate Fighting Championship") prezidents Deina Vaits paziņojis, ka turpmākajos divos mēnešos paredzētie UFC cīņu turnīri risināsies uz viņam piederošas privātas salas. Pirmais cīņu šovs, ko UFC organizēs globālās Covid-19 pandēmijas laikā, būs daudz aprunātais "UFC 249".

Vakar vakarā kļuva zināms, ka šova galvenajā cīņā tiksies UFC vieglā svara divīzijas zvaigznes Tonijs Fērgusons (25-3) un Džastins Geičī (21-2), kuri cīnīsies par divīzijas pagaidu čempiona titulu.

UFC prezidents Deina Vaits nosolījies precīzu cīņu norises vietu turēt noslēpumā - šobrīd zināms vien tik daudz, ka tā ir kāda UFC bosam piederoša privāta sala. "Nodrošināju šo vietu uz diviem mēnešiem, šobrīd tur iekārtojamies. Rīkosim cīņas katru nedēļu. Man ir privāta sala, ko esmu nodrošinājis," atklāj Vaits. Sākot no 18. aprīlī paredzētā ''UFC 249'', UFC pēc plāna turpinās aizvadīt pa vienam cīņu šovam katru nedēļu.

Internetā pieejamā informācija vēsta, ka UFC prezidenta uzkrātā bagātība mērāma aptuveni 500 miljonu dolāru lielumā. Tāpat Vaits atklāj, ka, noslēdzot šo salu, būs iespējams ierasties arī cīkstoņiem no ārzemēm - ne tikai tiem, kas atrodas ASV: "No 18. aprīļa UFC būs atpakaļ gan ASV, gan starptautiski. Iekārtojam infrastruktūru un pamazām sāksim cīņas arī ar ārzemju cīkstoņiem. Man nav iespēju viņus visus ievest ASV, tāpēc to darīsim uz salas. Mums ir pašiem savas lidmašīnas, ar ko atgādāt sportistus šurp." Precīzu lokāciju kartē gan Vaits neizpauda, vien to, ka cīņas tiks pārraidītas ESPN.

Tā kā situācija ļautu ierasties arī ārzemju cīkstoņiem, uzreiz rodas jautājums par UFC vieglā svara čempionu Habibu Nurmagomedovu (28-0), kuram sākotnēji bija paredzēts aizstāvēt savu titulu pret Fērgusonu, tomēr dagestānim ceļošanas ierobežojumu dēļ nācies palikt Krievijā. UFC priekšnieks gan vainu uz savu, iespējams, labāko cīkstoni nenovēla: "Habibs nonāca šim visam juceklim pa vidu - pasaule dienu no dienas mainījās, es centos rezervēt cīņas norises vietas. Tā nav Habiba vaina - tā nav neviena vaina. Šis ir kas tāds, kam nekad nevarētu sagatavoties, ieplānot vai vispār sapņot par to, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams."

Lai arī ir tikusi atrasta vieta, kur bez skatītāju klātbūtnes rīkot cīņas, Covid-19 pandēmija pasaulē neizbeidzas, ko saprot arī Vaits: "Visi tiks pārbaudīti, pārbaudīti un vēlreiz pārbaudīti. Pārliecināsimies par to, ka visi cīkstoņi, tiesneši, UFC darbinieki un visi pārējie klātesošie ir veseli. Nodrošināsim to, ka visi ir drošībā visu šo laiku." Interesanti, ka arī paši cīkstoņi nezinās, uz kurieni tiks vesti: ''Vēl pie tā strādājam, bet, pirms izlidot uz salu, cīkstoņi nezinās, kur tieši tā atradīsies."

Šobrīd kļuvis zināms arī pilns ''UFC 249" šova cīņu saraksts. Bez Fērgusona un Geičī 18. aprīlī astoņstūrī kāps arī tādi cīkstoņi un cīkstones kā eksplozīvais smagsvars Fransiss Nganū (14-3), bijušās čempiones Rouza Namajuna (8-4) un Žesika Andrade (20-7), veterāns Ronaldo Souza (26-8) un citi.

Izmantotie resursi:
https://mmajunkie.usatoday.com/2020...
https://www.mmafighting.com/2020/4/...
https://www.espn.com/mma/story/_/id...
https://www.bloodyelbow.com/2020/4/...

     [+] [-]

, 2020-04-07 12:46, pirms gada
"Bada spēles" in real life 😀

     [+] [-]

, 2020-04-09 11:03, pirms gada
Par Namajunas neko neesat dzirdējuši?

Tikai Fergusonu un Getži apsaukāt protiet.