Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 3

Kovingtona spiediens un neatlaidība ļauj pēc punktiem pieveikt Masvidalu

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

Kovingtona spiediens un neatlaidība ļauj pēc punktiem pieveikt Masvidalu
Kolbijs Kovingtons. Foto: AFP/Scanpix

Divu bijušo komandas biedru cīņā, kas tagad bija divu ienaidnieku duelis, uzvaru "UFC 272" galvenajā cīņā Lasvegasā guva UFC pusvidējā svara cīkstonis Kolbijs Kovingtons (17-3), ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem pieveicot Horhi Masvidalu (35-16).

• Kolbijs Kovingtons cīņu aizvadīja sev raksturīgā manierē, izmantojot savus trumpjus, kas arī atnesa amerikānim uzvaru – augsts temps, nerimstošs spiediens, ar ko Horhe Masvidals galā netika.

• Izpildījis sitienus stājā, Kovingtons saķēra pretinieku un pārveda cīņu parterā, kur pilnībā kontrolēja notikumus un krāja sev punktus tiesnešu blociņos.

• Kovingtons demonstrēja savu pārsvaru greplingā, un vairākkārt centās arī izkārtot žņaugšanas paņēmienu, taču Masvidals neļāva savam bijušajam draugam, kurš izvērties par niknāko sāncensi, apķert savu kaklu.

• Parterā Kolbijs raidīja arī vairākus labus sitienus gan ar dūrēm, gan elkoņiem, un tāpat bija gana bīstams arī sitienu apmaiņās stājā.

• Tomēr pašu bīstamāko sitienu cīņā izpildīja Masvidals, ceturtajā raundā atgādinot, ka stājā ir bīstams jebkurā brīdī. Izvairījies no pretinieka sitiena, Masvidals raidīja savu atbildi tieši pa Kovingtona žokli - pretinieka kājas saļodzījās, Kovingtonam nokrītot uz viena ceļgala. Turpinājums no Masvidala puses gan izpalika.

• Noslēdzošajā piektajā raundā Kovingtons vairs neriskēja iesaistīties šādās sitienu apmaiņās un atgriezās pie savas panākumu atslēgas, ejot pēc takedown un novedot cīņu līdz uzvarai.

• Pēc cīņas beigām abi vēl iesaistījās vārdu apmaiņās, kas liek domāt, ka Kovingtona un Masvidala konflikts oktagonā atrisināts netika. Tomēr arī nākotnē revanša cīņa šķiet maz ticams scenārijs – Kovingtons joprojām ieņem pirmo vietu UFC pusvidējā svara (līdz 77 kg) divīzijas reitingā, savukārt Masvidals pirms šīs cīņas tika ierindots sestajā pozīcijā.

• Skaļajam un bravurīgajam Kovingtonam jau uzreiz bija prātā nākamā pretinieka vārds – izaicinājums tika mests citam bijušajam komandas biedram Dastinam Porjē.

• Tas nozīmētu Porjē kāpšanu vienu svara kategoriju augstāk, un par šādu soli bijušais UFC vieglā svara titula pretendents šobrīd arī domā. Taču iepriekš, jautāts par cīņas iespējamību ar Kovingtonu, Porjē atteicis, ka ar Kolbiju cīnītos tikai uz ielas, nevis oktagonā.

• Citās cīņās pie panākumiem tika pieredzējušais Rafaels Dos Anjoss, kas sava pretinieka Renatu Karneiru seju asinspeļķē, aizvien perfektu bilanci saglabāja amerikānis Braiss Mičels (15-0), ar uzvaru pusvidējā svara divīzijā debitēja Kevins Holands, bet moldāvu smagsvars Sergejs Špivaks pirmajā raundā nokautēja amerikāni Gregu Hārdiju.

     [+] [-]

, 2022-03-06 09:06, pirms 4 mēnešiem
Visi zināja, ka Masvidals ir overhyped journeymans.

     [+] [-]

, 2022-03-06 09:44, pirms 4 mēnešiem
Trakā Zigrīda rakstīja: Visi zināja, ka Masvidals ir overhyped journeymans.
Blēņas! Masvidals nekad nebūs čempions,Kovingtons gan varētu,ja kāds novāks Usmanu,bet ne jau maiss!

     [+] [-]

, 2022-03-06 14:45, pirms 4 mēnešiem
sportists-amatieris rakstīja: Blēņas! Masvidals nekad nebūs čempions,Kovingtons gan varētu,ja kāds novāks Usmanu,bet ne jau maiss!
Tev angļu valoda laikam nav stiprā puse uzbrauc zigrīdai un pa lielam pasaki topašu ko viņa

     [+] [-]

, 2022-03-06 15:10, pirms 4 mēnešiem
Pilnīgākā garlaicība.

Apbrīnoju, ka UFC vēl krieviem ļauj piedalīties.... Pretīgi.

     [+] [-]

, 2022-03-06 17:58, pirms 4 mēnešiem
kautrīgais rakstīja: Tev angļu valoda laikam nav stiprā puse uzbrauc zigrīdai un pa lielam pasaki topašu ko viņa
Tev lasītprasme un spriestspēja pieklibo. Es teicu,ka Masvidals nebūs čempis,bet ne jau pārvērtēts maiss! Jau tas,ka viņš ir top 10 savā svarā gadiem apliecina manu domu. Maiss ir Sems Alvijs un nu jau Cirkunovs