Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

"Braves" noslēdz līgumu ar 2015. gada MVP

Juris Miņins
Juris Miņins

"Braves" noslēdz līgumu ar 2015. gada MVP
Džošs Donaldsons
Foto: The Canadien Press/Scanpix

Augstāko beisbola līgu (MLB) komanda Atlantas "Braves" ir panākusi vienošanos ar 2015. gada Amerikas līgas vērtīgāko spēlētāju Džošu Donaldsonu.

Šodien kļuva zināms, ka Donaldsons un Atlantas "Braves" ir vienojušies ar sadarbību uz vienu sezonu, kuras laikā spēlētājs saņems 23 miljonus ASV dolāru.

Atgādināsim, ka iepriekšējo sezonu viņš sāka Toronto "Blue Jays", bet pēc tam tika aizmainīts uz Klīvlendas "Indians". Pēc maiņas uz Klīvlendu, Donaldsonu mocīja savainojumi un viņš pie jaunajiem darba devējiem aizvadīja tikai sešpadsmit spēles, bet "playoff" turnīrā izdarīja tikai vienu atsitienu.

2018. gada sezona 32 gadus vecajam spēlētājam vispār nebija veiksmīga, jo savainojumi viņu mocīja arī pirms ierašanās Klīvlendā, tāpēc arī statistika viņam bija diezgan viduvēja – astoņi "Home run", 24.6% atsisto metienu un 23 izsistie punkti 52 maču laikā. Tiesa, tad, kad Donaldsons ir savā labākajā formā, tad viņš ir viens no bīstamākajiem atsitējiem visā līgā.

Savā labākajā sezonā trešās bāzes spēlētājs 41 reizi bija izsitis bumbiņu ārpus laukuma, kopā gūstot 123 punktus. Par šādu sniegumu viņš arī saņēma Amerikas līgas vērtīgākā spēlētāja godu. Tāpat viņš trīsreiz ir iebalsots "All-Star" mačā, kā arī divreiz saņēmis "Silver Slugger" balvu.

Tāpat Atlantas "Braves" ir paziņojuši, ka noslēguši viena gada un divu miljonu līgumu ar Braienu Makanu, kurš komandā spēlēja no 2005. līdz 2013. gadam, bet vēlāk pārstāvēja Ņujorkas "Yankees" un Hjūstonas "Astros" komandas. Pēdējās sastāvā viņš 2017. gadā kļuva par Pasaules sērijas čempionu.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports