Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

"Nationals" uzvar, MLB finālsērijā būs septītais mačs

Juris Miņins
Juris Miņins

"Nationals" uzvar, MLB finālsērijā būs septītais mačs
Entonijs Rendons veic atsitienu
Foto: AP/Scanpix

Aizvadītajā naktī Augstāko beisbola līgu (MLB) finālsērijā tika izspēlēta sestā spēle, kurā Vašingtonas "Nationals" svinēja uzvaru pār Hjūstonas "Astros" ar 7:2 un tādējādi panāca to, ka čempiona noteikšanai būs nepieciešama septītā spēle.

Augstāko beisbola līgu finālsērija pēc pieciem mačiem, trīs pēdējos no kuriem izbraukumā uzvarēja Hjūstonas "Astros", bija nonākusi līdz punktam, ka katra Vašingtonas "Nationals" vienības neveiksme var būt liktenīga. Turklāt, pēdējie divi finālsērijas mači norisinās Hjūstonā, kas, šķietami, situāciju vašingtoniešiem pasliktināja vēl vairāk.

Tomēr, kā izskatās, šajā sērijā mājas tribīnes spēlētājiem nevis palīdz, bet traucē, jo vēl nevienā no sešiem mačiem mājnieki nav spējuši izcīnīt uzvaru un "Astros", atgriežoties mājās pēc veiksmīgā izbraukuma, piedzīvoja diezgan lielu zaudējumu – 7:2.

Stīvens Strasbūrs, Vašingtonas komandas metējs, bija viens no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem, jo, devies laukumā jau sākumsastāvā, viņš aizvadīja 8.1 iningu, kuru laikā pieļāva piecus atsitienus un divus brīvgājienus, taču arī pats uzvarēja septiņos dueļos ar atsitējiem un zaudēja tikai divus punktus, kas izslēgšanas mačos ir gana labs sniegums.

Savukārt Entonijs Rendons, izsitot punktu jau pirmajā iningā, kā arī ar diviem veiksmīgiem sitieniem mača izskaņā uzstādot cīņas gala rezultātu, atzīmējās ar pieciem izsistiem punktiem.

Jāpiebilst gan, ka pēc Rendona veiksmīgā sitiena Hosē Altuve un Alekss Bregmans ne tikai rezultātu izlīdzināja, bet arī izvirzīja "Astros" vadībā, taču Džastins Verlanders piektajā iningā zaudēja vēl divus punktus un bija spiests atdot savu vietu uz metēju kalniņa rotācijas metējiem.

Šajā spēlē, kā jau nereti gadās, neiztika arī bez skandāliem, jo septītā ininga laikā, par pretinieku skrējēja bloķēšanu, no laukuma tika noraidīts Vašingtonas komandas treneris Deivs Martinezs, bet spēles ievadā jau pieminētais Bregmans, pēc izpildītā "Home run" sitiena, līdz pirmajai bāzei veica skrējienu turot rokās nūju, kas izsauca ne tikai līdzjutēju nepatiku, bet arī tādu pašu atbildes gājienu no Huana Soto puses.

Sērijas septītā spēle, kas norisināsies jau gaidāmajā naktī, solās būt gana interesanta, jo tajā, ja vien Hjūstonas komanda vēlas tikt pie sava otrā titula triju sezonu laikā, viņiem jāspēj uzvarēt savās mājās. Tas gan nebūs viegli izdarāms, jo "Nationals", visdrīzāk, sākumsastāvā laidīs Maksu Šerzeru, savu zvaigžņoto metēju, kuram bija jāspēlē jau piektajā mačā, taču kakla nerva savainojuma dēļ viņš šo maču izlaida, taču tagad, saņēmis pretsāpju injekcijas, esot gatavs izšķirošajam mačam. "Astros" uz pēdējo un sezonas svarīgāko maču kā sākumsastāva metēju gatavo Zaku Grainkī.

Pasaules sērija beisbolā

#ViesiMājniekiRezultāts
1.NationalsAstros5:4
2.NationalsAstros12:3
3.AstrosNationals4:1
4.AstrosNationals8:1
5.AstrosNationals7:1
6.NationalsAstros7:2
7.NationalsAstros

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/