Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

Ozuna garantē "Cardinals" uzvaru pār "Nationals"

Juris Miņins
Juris Miņins

Ozuna garantē "Cardinals" uzvaru pār "Nationals"
Marsels Ozuna
Foto: USA Today/Scanpix

Augstāko beisbola līgu (MLB) regulārajā sezonā kārtējo uzvaru izcīnīja Sentluisas "Cardinals", kuri ar 4:2 pārspēja Vašingtonas "Nationals", saglabājot pirmo vietu Nacionālās līgas Centrālajā divīzijā.

Tuvojoties MLB regulārās sezonas izskaņai, saasinās cīņa par izslēgšanas mačiem un, protams, šādā situācijā katra uzvara ir svarīga. Sentluisas "Cardinals" komandai uz šo brīdi gan bija divu uzvaru pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem, Čikāgas "Cubs", taču šis pārsvars ir pārāk mazs, lai komanda varētu atslābt.

Aizvadītajā naktī viņi tikās ar Vašingtonas "Nationals", kas ir Nacionālās līgas Austrumu divīzijas vicelīdere. Jau pirmajā iningā Marsels Ozuna raidīja bumbiņu tribīnēs, taču spēles gaitā vašingtonieši prata rezultātu izlīdzināt, tāpēc Ozunam septītajā iningā atkal bija jāveic rezultatīvs sitiens, kas arī panāca "Cardinals" uzvaru ar 4:2.

Jāpiebilst, ka šo spēli "Nationals" komandai uz metēju kalniņa sāka Stīvens Strasbūrs, taču viņa sniegums bija tāls no ideāla, jo bijušais drafta pirmais numurs piecu iningu laikā pieļāva trīs atsitienus, zaudēja divus punktus, veica sešus straikautus, taču pieļāva arī četrus brīvgājienus, kas bija viņa šīssezonas sliktākais rādītājs.

Tikmēr jau pieminētie Čikāgas "Cubs" tikās ar Sinsinati "Reds" un uzvarēja ar 8:2. Arī šajā spēlē jau pirmajā iningā tika veikts "Home run" sitiens, Kaila Švārbera izpildījumā. Tiesa, šoreiz tas deva trīs punktus un faktiski arī uzreiz nodrošināja čikāgiešu uzvaru.

Pēc šīs nakts mačiem Nacionālās līgas centrālajā divīzijā ir saglabājies "status quo", t.i., starp Sentluisu un Čikāgu vēl aizvien ir divu uzvaru starpība.

Atgādināsim, ka šobrīd MLB izslēgšanas mačiem ir kvalificējušās divas komandas – Nacionālās līgas Austrumu divīzijas līdere Atlantas "Braves" un šīs pašas līgas Rietumu divīzijas komanda Losandželosas "Dodgers".

MLB regulārā sezona, 16.09.

ViesiMājniekiRezultāts
NationalsCardinals2:4
OriolesTigers2:5
PadresBrewers1:5
White SoxTwins3:5
RedsCubs2:8
MetsRockies4:9
MarlinsDiamondbacks5:7
RoyalsAthletics6:5

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/