Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

Blūms kļuvis par "VEF Rīga" padomes priekšsēdētāju

Rolands Eliņš

Blūms kļuvis par "VEF Rīga" padomes priekšsēdētāju
Jānis Blūms. Foto: VEF Rīga

Nesen basketbolista karjerai punktu likušais ilggadējais Latvijas izlases kapteinis Jānis Blūms šodien "VEF Rīga" valdes sēdē ievēlēts par kluba padomes priekšsēdētāju.

"Kādreizējais Latvijas izlases kapteinis Jānis Blūms VEF Rīga valdes sēdē ievēlēts par kluba padomes vadītāju un uzsācis darbu. VEF komandā Blūmam būs vairākas darbības sfēras - darbs ar galveno komandu, VEF atbalstītāju projekta vadīšana, kā arī šosezon uzsāktās VEF Rīga un Rīgas Stradiņa universitātes sadarbības, RSU komandai kļūstot par VEF Rīga fārmklubu, pārraudzīšana," vēstīts kluba paziņojumā.

Atbalstītāju projekts paredz VEF Rīga klubam piesaistīt 100 biedrus, kuri katrs sezonas laikā ieguldītu klubā vienādu summu - 10 000 eiro. Biedri iegūs dažādas priekšrocības un iesaistīsies arī kluba stratēģisko lēmumu pieņemšanā.

“Atkal varu saukt VEF par savu komandu. Prieks, ka uzreiz pēc basketbolista karjeras beigām varu likt lietā savu pieredzi un zināšanas, turklāt strādājot visaugstākajā līmenī, lai palīdzētu VEF Rīga kļūt par vēl labāku un spēcīgāku komandu,” jaunos pienākumus uzsākot, kluba mājaslapās atklājis Blūms.

“Tas, ka Jānis tagad būs VEF birojā, ir tik pat nozīmīgi, kā tas, ka viņš VEF kreklā bija laukumā. Ceru, ka savu čempiontitulu kolekciju viņš nākotnē varēs vēl papildināt. Esmu pārliecināts, ka Blūma atgriešanās VEF padara mūs spēcīgākus kā klubu un tas pozitīvi ietekmēs arī spēli, ko rādām laukumā,” gandarīts par Blūma pievienošanos VEF Rīga ir kluba prezidents Gatis Jahovičs.

"VEF Rīga" padome dibināta pirms 11 gadiem. Tās mērķis toreiz bija norādīts: "Lai nostiprinātu ilggadējo sponsoru iesaisti basketbola kluba „VEF Rīga” darbībā, kā arī maksimāli sekmētu komunikāciju ar biznesa sektoru." Padomes dibināšanas brīdī par tās vadītāju tika iecelts Edgars Jaunups, kurš "VEF Rīga" vadībā šobrīd vairs oficiālu pozīciju neieņem.

Blūms par savu pievienošanos VEF komandai bija izteicies "Latvijas Televīzijā" jau neilgi pēc paziņojuma par spēlētāja karjeras beigām.

Izmantotie resursi:
Jānis Blūms kļūst par VEF Rīga padomes...

  +2 [+] [-]

, 2021-09-09 15:16, pirms 8 mēnešiem
https://sportacentrs.com/basketbols...

Ātri gan šis kāpj pa ofisa karjeras kāpnēm

Apsveicu Janku, lai veicas.

  +1 [+] [-]

, 2021-09-09 15:17, pirms 8 mēnešiem
Ar ko tad jaunais pupainais tagad nodarbojas?
Cenšas federācijā ieslīdēt?

     [+] [-]

, 2021-09-09 15:19, pirms 8 mēnešiem
Veiksmi un izdošanos! Jāni, Meik VEF greit agein!

     [+] [-]

, 2021-09-09 15:39, pirms 8 mēnešiem
100 biedri pa 10K katrs, visi vares "iesaistīsies arī kluba stratēģisko lēmumu pieņemšanā." Cik naiva kluba vadiba.

  +2 [+] [-]

, 2021-09-09 15:39, pirms 8 mēnešiem
Luuk shis ir piemers ka nevajag nekadu izglitibu un pieredzi lai tiktu augstos amatos, prosta po pacanskij!

  -3 [+] [-]

, 2021-09-09 16:15, pirms 8 mēnešiem
#Dainels_Var rakstīja: Luuk shis ir piemers ka nevajag nekadu izglitibu un pieredzi lai tiktu augstos amatos, prosta po pacanskij!
Absolūti garām nošāvi

  -1 [+] [-]

, 2021-09-09 16:18, pirms 8 mēnešiem
zinātājs ar olām rakstīja: Ar ko tad jaunais pupainais tagad nodarbojas?
Cenšas federācijā ieslīdēt?
Šneps tak nelaidīs 😂

  +2 [+] [-]

, 2021-09-09 16:22, pirms 8 mēnešiem
Real Rebel rakstīja: Absolūti garām nošāvi
RedRex, ja pue stabules nepustu jakovichs un blums ar vinu weekendos kopa netestetu kokchas, bluumu janks nekad taa uzreiz nebutu ielikts tada amata!

Otrs - kada ir vina izglitiba,pieredze un prasmes organizeshana?
Bez filozofeshanas, uzskaiti!

  +2 [+] [-]

, 2021-09-09 16:24, pirms 8 mēnešiem
Real Rebel rakstīja: Šneps tak nelaidīs 😂
Skatos kopsh pupsiks un vina pedini tika valdiba, esi manaami pieklusis. No klepjsunisha tiki paaugstinats par galveno zimuldrazeju? Uzsvars protams uz drazeju

     [+] [-]

, 2021-09-09 17:15, pirms 8 mēnešiem
#Dainels_Var rakstīja: Skatos kopsh pupsiks un vina pedini tika valdiba, esi manaami pieklusis. No klepjsunisha tiki paaugstinats par galveno zimuldrazeju? Uzsvars protams uz drazeju
tīri intereses pēc, kā tādam mentālai pabirai, kā tev dzīvojas? Nopietni, ne loģiski teikumus veidot vari, ne domu izteikt, tikai atkārtot vienus un tos pašus mēslus. Lai gan saprotams, tādiem nekad nav un nebūs savu domu

  +1 [+] [-]

, 2021-09-09 17:24, pirms 8 mēnešiem
Real Rebel rakstīja: tīri intereses pēc, kā tādam mentālai pabirai, kā tev dzīvojas? Nopietni, ne loģiski teikumus veidot vari, ne domu izteikt, tikai atkārtot vienus un tos pašus mēslus. Lai gan saprotams, tādiem nekad nav un nebūs savu domu
Bet par aparistu šlaku jau taisnību pasaka. Kā tev patīk, teiksim, tā pati 40M žīdu afēra?

     [+] [-]

, 2021-09-09 17:24, pirms 8 mēnešiem
Par tiem 100 biedriem jau no Gobzema repertuāra, par pārējo - laiks rādīs, vislabāk ja izdotos ar RSU, tas jau būtu labi. Bet pēc tā cik strauji un ar kādu fiasko beidzās "politiķa" karjera izskatās pēc " kāzu ģenerāļa"

     [+] [-]

, 2021-09-09 18:56, pirms 8 mēnešiem
Bujumbura rakstīja: Par tiem 100 biedriem jau no Gobzema repertuāra, par pārējo - laiks rādīs, vislabāk ja izdotos ar RSU, tas jau būtu labi. Bet pēc tā cik strauji un ar kādu fiasko beidzās "politiķa" karjera izskatās pēc " kāzu ģenerāļa"
Ja pieejam pragmatiski situācijai, tad, ļoti pacenšoties varētu arī tikt pie tiem simts biedriem, uzņēmumi mums ir gana tam. Taču, lai to izdarītu, ir mežonīgs darbs jāpaveic un jāpārveido shēma, kā VEF darbojas, respektīvi, uz AS un pie jebkurām pārvēlēšanām utt. ir kongress jāveido.

     [+] [-]

, 2021-09-09 19:09, pirms 8 mēnešiem
Real Rebel rakstīja: tīri intereses pēc, kā tādam mentālai pabirai, kā tev dzīvojas? Nopietni, ne loģiski teikumus veidot vari, ne domu izteikt, tikai atkārtot vienus un tos pašus mēslus. Lai gan saprotams, tādiem nekad nav un nebūs savu domu
nu kam tu tērē enerģiju uz šādiem komentētājiem. Kopš esmu sācis likt ignore- ir ļoti uzkrītoši,ka garas sarakstes turpinās tieši ar vieniem un tiem pašiem,kas vairs neparādās. Un neviena no tām garajām sarakstēm nav par īsto tēmo

     [+] [-]

, 2021-09-09 19:35, pirms 8 mēnešiem
sapnis rakstīja: nu kam tu tērē enerģiju uz šādiem komentētājiem. Kopš esmu sācis likt ignore- ir ļoti uzkrītoši,ka garas sarakstes turpinās tieši ar vieniem un tiem pašiem,kas vairs neparādās. Un neviena no tām garajām sarakstēm nav par īsto tēmo
Es parasti vienu reizi atbildu, un tad, lai varās ignorētajos

     [+] [-]

, 2021-09-09 21:17, pirms 8 mēnešiem
Lai iet projām no basketbola, ka apsolīja!