Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Blūms pēc basketbolista karjeras beigām strādās "VEF Rīga" vadībā

Almants Poikāns
Almants Poikāns

Blūms pēc basketbolista karjeras beigām strādās "VEF Rīga" vadībā
Jānis Blūms. Foto: VEF Rīga

Bijušais Latvijas vīriešu basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms, kurš pirmdien paziņoja par profesionāla spēlētāja karjeras beigām, turpmāk ieņems vietu “VEF Rīga” vadībā, portālam Sportacentrs.com apstiprināja kluba prezidents Gatis Jahovičs.

Par šādu ieceri otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atklāja arī pats Blūms, bet Jahovičs mūsu portālam norādīja, ka vēl ir jāsaslēdz visi nepieciešamie līgumi.

“Uzrunājām Blūmu un piedāvājām viņam darboties kluba vadībā, kam viņš piekrita. Viņa galvenais darbs būs ar sponsoriem un biedriem,” atklāja Jahovičs, kurš atgādināja par “VEF Rīga” ieceri piesaistīt 100 līdzīpašniekus, kas klubu atbalsta vismaz ar 10 000 eiro katrs. Tieši tas būšot Blūma darbības lauciņš.

Oficiāli par Blūma pievienošanos kluba vadībai plānots paziņot vēlāk. Vēl nākamnedēļ iecerēta “VEF Rīga” valdes sēde. Nupat Latvijas čempioni noslēdza sadarbības līgumu ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), kas kļūs par “VEF Rīga” fārmklubu. Plānots, ka Blūms iesaistīsies arī šajā procesā.

“Jānis varētu būt cilvēks, kas no mūsu puses iesaistīts RSU sporta dzīvē,” skaidroja Jahovičs.

Sarunā ar “Rīta panorāmu” Blūms šorīt norādīja, ka palīdzēs attīstīt “VEF Rīga” vienību. "Mums savas komandas jāatbalsta, tagad to Latvijā palikušas maz.”

Līdz augusta pēdējām dienām Blūms gaidīja, cerībā noslēgt kādu profesionālu līgumu ārzemēs, bet pārliecinājās, ka pandēmijas apstākļos tas ir sarežģīti pieaugušās konkurences dēļ, un it īpaši 39 gadus vecam basketbolistam. Covid-19 laikā karjeru ir beiguši daudzi viņa vienaudži, jo samazinājies klubu skaits un to rocība. Zemākā līmenī kā līdz šim Blūms nevēlējās spēlēt, tādēļ nolēma noslēgt basketbolista gaitas.

Basketbolista karjeras laikā Blūms divas reizes spēlējis "VEF Rīga" sastāvā - 2016./17. un 2019./20. gada sezonās, abās kļūstot par Latvijas čempionu.

     [+] [-]

, 2021-08-31 16:38, pirms 2 mēnešiem
O! Jaunupa brigādē. Nu, redzēsim, kādu dziesmu Janka dziedās - visas basketbola sabiedrības saliedēšanas, vai "mēs esam visgudrākie, bet tie tur -LBS- loši".
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2021-08-31 19:10, pirms 2 mēnešiem
Cietá alga bús minimalka, bet viss páréjais procenti no piesaistíto sponsoru pikja ?!

     [+] [-]

, 2021-08-31 21:31, pirms 2 mēnešiem
NeHumanZ rakstīja: Cietá alga bús minimalka, bet viss páréjais procenti no piesaistíto sponsoru pikja ?!
Puse no miņimalkas