Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 3

Eirolīga Krievijas klubu vietā ar wild card ielūdz ar latviešiem saistītas komandas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Eirolīga Krievijas klubu vietā ar wild card ielūdz ar latviešiem saistītas komandas
"Valencia". Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

ULEB Eirolīgas valdes sēdē pieņemts lēmums nākamās sezonas wild card izsniegt "Valencia" un Belgradas "Partizan" komandām, kas ieņems diskvalificēto Krievijas vienību vietas.

Aizvadītajā sezonā Eirolīgā spēlēja trīs komandas no Krievijas – Maskavas CSKA, Sanktpēterburgas "Zenit" un Kazaņas UNICS. Pēc Krievijas sāktā kara Ukrainā tika pieņemts lēmums komandas svītrot no dalībnieku pulka. Maskavas vienībai bija pastāvīgā licence, Kazaņa vietu Eirolīgā ieguva, izcīnot otro pozīciju Eirokausā, bet "Zenit" saņēma wild card.

Arī nākamajā sezonā Krievijas klubus uz Eiropas skatuves neredzēsim. Wild card saņēmušas Spānijas "Valencia" un Belgradas "Partizan" no Serbijas. Abām komandām ir saistība ar Latvijas spēlētājiem. Ļoti iespējams, ka Valensijā nākamsezon spēlēs Rolands Šmits, kurš pašlaik "Barcelona" rindās cīnās par Spānijas zeltu, kamēr "Partizan" pārstāvēja Rodions Kurucs, tiesa, spēlējot gaužām maz.

     [+] [-]

, 2022-06-16 21:54, pirms 2 mēnešiem
Baumo, ka partizan lauž līgumu ar Kurucu

     [+] [-]

, 2022-06-16 23:06, pirms 2 mēnešiem
Real Rebel rakstīja: Baumo, ka partizan lauž līgumu ar Kurucu
Ir baumas, bet reāli tas čalis ir NBA melnā darba darītājs, un ne velti Hornets treneris ir NBA Nets Kuruca treneris, kuram vajag melnos nevis nigerus, lai būtu rezultāts. MJ liek lielu kārti uz mellajiem, lai ieceltu komandu pay-off, un play off ir ienākumi regulārā sezonā x 2.
Jātic labākajam. Bet es esmu pesimists, kurš redz realitāti, un nebaidos teikt, ka Kurucam karjeras restartam vajag VEF vai pat LU.