Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:352, Did:0, useCase: 1
Tatjana Troina
Foto: www.tttriga.lv
9

Baltkrievijas basketbolistēm savs foto kalendārs

Pēc vairāku gadu gaidīšanas Baltkrievijas sieviešu basketbola valstsvienības spēlētājas radušas iespēju izveidot savu foto kalendāru, kuru drīzumā plānots publicēt.
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
80

Jēkabsone-Žogota aizstāv Zvirgzdiņu

Viena no Eiropas labākajām basketbolistēm Anete Jēkabsone-Žogota portālam diena.lv atzinusi, ka nespēj iedomāties labāku treneri Latvijas valstsvienībai kā Ainars Zvirgzdiņš.
Latvijas sieviešu basketbola izlase
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
21

eSports.lv lietotāju vidējie vērtējumi basketbolistēm

Noslēdzoties Eiropas sieviešu basketbola čempionātam, kurā Latvijas komanda izcīnīja septīto vietu, eSports.lv turpina atskatīties uz aizvadīto turnīru. Šoreiz – eSports.lv lietotāju vidējie vērtējumi mūsu basketbolistēm.
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
13

Treneri vērtē sieviešu izlases sniegumu

Pēc Eiropas sieviešu basketbola čempionāta beigām ''Sporta Avīze'' publicējusi septiņu Latvijas basketbola speciālistu domas par mūsu meiteņu sniegumu aizvadītajā čempionātā.
Sabīne Niedola
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
15

eSports.lv lietotāji: Niedola labākā pēdējā spēlē

Latvijas sieviešu basketbola izlase sestdien ar uzvaru pār Slovākiju noslēdza Eiropas čempionātu basketbolā ar izcīnītu septīto vietu. eSports.lv lietotāji pēdējā spēlē visaugstāk novērtēja Sabīnes Niedolas sniegumu.
Sergejs Černovs.
Foto: ITAR TASS
38

Černovs asi kritizē EČ spēļu kalendāra veidotājus

Krievijas Basketbola federācijas prezidents Sergejs Černovs uzskata, ka Krievijas sieviešu basketbola izlases sniegumu aizvadītajā Eiropas čempionātā ietekmējis neprofesionāli sastādītais turnīra kalendārs.
Francūzietes svin titula izcīnīšanu.
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
5

Francūzietes slavē treneri

Jaunās Eiropas sieviešu basketbola čempiones Francijas basketbolistes lielākos nopelnus panākumu kaldināšanai piedēvē izlases galvenajam trenerim Pjēram Vensānam, kuram vienmēr izdevies saglabāt ticību panākumam.
Banija
15
Anete Jēkabsone-Žogota
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv
20

Jēkabsone-Žogota - čempionāta otrā rezultatīvākā spēlētāja

Šovakar ar finālspēli starp Franciju un Krieviju noslēdzies Latvijā notiekošais Eiropas sieviešu basketbola čempionāts. Turnīru Latvijas izlasei var uzskatīt par neveiksmīgu. Piedāvājam atskatīties uz čempionāta individuālo un komandu statistiku.
Anete Jēkabsone-Žogota
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv
54

Jēkabsone-Žogota iekļauta EČ simboliskajā izlasē

Latvijas sieviešu basketbola izlases līdere Anete Jēkabsone-Žogota iekļauta Eiropas čempionāta simboliskajā izlasē. Balvu Jēkabsone-Žogota saņēma no Latvijas visu laiku slavenākās un titulētākās basketbolistes Uļjanas Semjonovas rokām.
Eiropas čempionātā Rīgā triumfēja Francijas spēlētājas.
Foto: Romāns Kokšarovs, f64
198

Eiropas čempiones - Francijas basketbolistes

Par Eiropas sieviešu basketbola čempionāta uzvarētājām kļuva Francijas basketbolistes, kas finālā ar 57:53 apspēlēja līdzšinējos titula īpašnieces Krievijas spēlētājas.
18

Vēlreiz par Zvirgzdiņu

Daudz ir rakstīts un runāts par Ainaru, tomēr gribu paust arī savu atbalstu šim vīram, neatkarīgi no tā, kur viņš turpinās savu trenera karjeru.
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
56

FIBA Eiropa: "Latvija sarīkojusi labāko Eiropas čempionātu"

"Latvijā rīkotais Eiropas sieviešu basketbola čempionāts ir labākais turnīra vēsturē," sestdien preses konferencē paziņoja FIBA Eiropa vadītāji, prezidents Georgs Vasilakopuloss un ģenerālsekretārs Nars Zanolins.
Bekija Hamona pret Aneti Jekābsoni - Žogotu.
Foto: fibaeurope.com
53

Krievijas basketbolistes: "Ja zaudēsim, mūs nesapratīs"

Krievijas sieviešu basketbola izlase ir ļoti apņēmīga šovakar aizstāvēt savu Eiropas čempioņu titulu, apgalvojot, ka zaudējums finālā tās ļoti sarūgtinātu, bet līdzjutēji tādu iznākumu vienkārši nesaprastu.
Anna Montanjana bronzas cīņā guva 16 punktus.
Foto: fibaeurope.com
21

Eiropas sieviešu bronza tiek Spānijai

Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm bronzas medaļas izcīnījušas Spānijas basketbolistes, kas "mazajā finālā" ar 63:56 apspēlēja iepriekšējā čempionāta bronzas komandu Baltkrieviju.
Anete Jēkabsone-Žogota
Foto: EuroBasketWomen2009.com
51

Kalmanovičs: "Jēkabsone spēlēs "Spartak""

"Daiena Taurasi un Sjū Bērda vēlējās Maskavas apgabala „Spartak” spēlēt kopā ar Aneti Jēkabsoni-Žogotu un tagad esam parakstījuši līgumu ar viņu,” sestdien eSports.lv apstiprināja trīskārtējās Eirolīgas čempionvienības Maskavas apgabala „Spartak” ģenerālmenedžeris Šabtajs fon Kalmanovičs
Evantija Maltsi
Foto: eurobasketwomen2009.com
14

Grieķija sīvā cīņā iegūst ceļazīmi uz pasaules čempionātu

Šopēcpusdien "Arēna Rīga" norisinājās Eiropas sieviešu basketbola čempionāta spēle par piekto vietu, kurā sīvā cīņā Grieķijas izlase ar 60:56 pārspēja Itāliju. Uzvarētāju labā Evantija Maltsi guva 26 punktus.
Anete Jēkabsone-Žogota
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
43

Kāda statistika bijusi mūsu basketbolistēm?

Eiropas dāmu basketbola čempionāts Latvijas izlasei beidzies. Mūsu komanda aizvadīja deviņas spēles, uzvarēja piecās un beigās izcīnīja 7. vietu. Kāda tad ir bijusi mūsu basketbolistu individuālā statistika?
Latvijas izlases treneri Kārlis Muižnieks un Ainars Zvirgzdiņš
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv
41

Zvirgzdiņš: "Čempionātu vērtēju ļoti pozitīvi"

"Novēlu arī turpmāk Latvijai tik saliedētu un foršu komandu, kādā tā bija šogad," savā pēdējā preses konferencē kā Latvijas dāmu baskegbola izlases galvenais treneris pēc uzvaras pār Slovākiju Eiropas čempionātā sacīja Ainars Zvirgzdiņš.
Anete Jēkabsone Žogota
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv
16

TTT dāmu kluba simpātija - Jēkabsone-Žogota

Par TTT dāmu basketbola kluba simpātiju aizvadītajā Eiropas čempionātā pašu mājās Latvijas valstsvienības sastāvā atzīta aizsardze Anete Jēkabsone-Žogota.