Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:352, Did:0, useCase: 0

eSports.lv lietotāji: Niedola labākā pēdējā spēlē

Jānis Pārums

eSports.lv lietotāji: Niedola labākā pēdējā spēlē
Sabīne Niedola
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Latvijas sieviešu basketbola izlase sestdien ar uzvaru pār Slovākiju noslēdza Eiropas čempionātu basketbolā ar izcīnītu septīto vietu. eSports.lv lietotāji pēdējā spēlē visaugstāk novērtēja Sabīnes Niedolas sniegumu.

Niedola, kas pēdējā spēlē laukumā pavadīja vairāk laika nekā iepriekšējos mačos kopā, slovākietēm sameta 16 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Loģisks arī paveiktā darba novērtējums no eSports.lv lietotāju puses – 2.56 reitinga punkti. Sabīne bija vienīgā, kas pēdējā spēlē saņēma vairāk par diviem punktiem, bet otro pozīciju ieņēma Anete Jēkabsone Žogota, kuru eSports.lv lietotāji atzina par labāko sešās spēlēs, turklāt pēc kārtas – 1.84. Kā ierasts, starp labākajām arī aizsardzības speciāliste Kristīne Kārkliņa.

Augstākus reitingus par 1.00 saņēma arī Zane Tamane un Dita Krūmberga, kura gan pēdējā spēlē pie punktiem netika, taču izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva divas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un trīs reizes kļūdījās.

Lai gan cipari statistikas ailās, protams, nav vienīgais pēc kā var novērtēt sniegumu, pārsteidza tas, ka vairākas spēlētājas bija diezgan zemās pozīcijās. Piemēram, Gunta Baško... protams, Guntai bija daudz kļūdu (piecas), taču seši punkti, piecas atlēkušās bumbas, septiņas (!) rezultatīvas piespēles un viens bloķēts metiens, objektīvi vērtējot, būtu pelnījis augstāku novērtējumu.

Jāuzsver gan pozitīvais – pēdējā spēlē neviena no basketbolistēm nenopelnīja negatīvu reitingu, lai gan čempionāta laikā vismaz vienā spēlē tāds tomēr tika lielākajai daļai. Patīkami, ka turnīrs tika noslēgts uz pozitīvas nots!

Latvijas basketbolistes spēlē pret Slovākiju: eSports.lv lietotāju vērtējums

+3 - labāk nospēlēt būtu ļoti grūti
+2 - līdera cienīga spēle
+1 - labi aizvadīts mačs
0 - neko spēlē nesabojāja
-1 - kļūdu vairāk nekā labu epizožu
-2 - slikta spēle
-3 – izgāšanās

BasketbolisteReitings
Sabīne Niedola2.56
Anete Jēkabsone-Žogota1.84
Kristīne Kārkliņa1.39
Zane Tamane1.24
Dita Krūmberga1.19
Zane Eglīte0.99
Aija Putniņa0.98
Gunta Baško0.94
Anda Eibele0.51
Aija Brumermane0.35
Slēpts komentārs: Jurichs4

  +1 [+] [-]

, 2009-06-22 10:04, pirms 12 gadiem
bez parsteigumiem, sabine sev atveleto laiku laukuma izmantoja vairak ka parliecinosi, var tikai domat ka butu bijis ja niedola tiktu laizta laukuma ari grutajos brizos pret spaniju, slovakiju, krieviju un italiju. ar vinas fantastisko precizitati domaju ka sliktak noteikti nebutu bijis.

  +9 [+] [-]

, 2009-06-22 10:09, pirms 12 gadiem
Jurichs4 rakstīja: Tagad atzīstās tie, kas nesalika Sabīnei 3 un uzraksta paskaidrojumus.
Es neieliku. Galvenais iemesls - švakā sodu metienu realizācija. Un trijnieks pienākas tikai tad, kad ir izcila spēle visos aspektos.

  -1 [+] [-]

, 2009-06-22 10:26, pirms 12 gadiem
playthegame rakstīja: bez parsteigumiem, sabine sev atveleto laiku laukuma izmantoja vairak ka parliecinosi, var tikai domat ka butu bijis ja niedola tiktu laizta laukuma ari grutajos brizos pret spaniju, slovakiju, krieviju un italiju. ar vinas fantastisko precizitati domaju ka sliktak noteikti nebutu bijis.
Sliktāk tiešām nebūtu, jo visas tevis pieminētās spēles tika zaudētas

     [+] [-]

, 2009-06-22 10:32, pirms 12 gadiem
Tas ir tikai loģiski ,ka Niedola labākā...

  +6 [+] [-]

, 2009-06-22 10:36, pirms 12 gadiem
Jurichs4 rakstīja: Tagad atzīstās tie, kas nesalika Sabīnei 3 un uzraksta paskaidrojumus.
Un tagad palasi, par ko liek +3?

  +1 [+] [-]

, 2009-06-22 10:50, pirms 12 gadiem
es viņai ieliku tikai 2, jo uzņēmās līdera lomu, bat kaut kas mazliet pietrūka lai 3 ieliktu

  +7 [+] [-]

, 2009-06-22 10:51, pirms 12 gadiem
Jurichs4 rakstīja: Tagad atzīstās tie, kas nesalika Sabīnei 3 un uzraksta paskaidrojumus.
labi,es saprotu,sabīne ir ļoti talantīga,nākotne būs liela un spēlēs viņa izlasē arī pa 30 -40 min,bet viņai vēl ir jāaug līdz šim augstākajam līmenim. Neuzskatu par objektīvu vērtējumu,ja tikai simpātiju dēļ iešķiebj +3 vai vēl labāk,kad sākumā vēl varēja pt likt arī tām,kas nespēlēja - sabīne dabūja pietiekošus plusus,nav objektīvi

  +2 [+] [-]

, 2009-06-22 11:33, pirms 12 gadiem
playthegame rakstīja: bez parsteigumiem, sabine sev atveleto laiku laukuma izmantoja vairak ka parliecinosi, var tikai domat ka butu bijis ja niedola tiktu laizta laukuma ari grutajos brizos pret spaniju, slovakiju, krieviju un italiju. ar vinas fantastisko precizitati domaju ka sliktak noteikti nebutu bijis.
Sabīne super, bet... nu nebūtu viņa palīdze TĀDĀS spēlēs. Cepuri nost meičas priekšā, bet jāpiekrīt tiem ekspertiem kas teikuši, ka lielos turnīrus neuzvar 17-18 gadīgas spēlētājas, tos uzvar pieredzējušās.
Nevar salīdzināt to pašu Krievijas spēli pret pēdejo Slovakijas. Vienā mačā spriedze un cita likme, kā arī 9 štuki skatītāji mauro, bet citā 1000 labi ja sēž. Sabīnei jau mega ieguvums būt ar izlasi un parādīja viņa sevi labi. Kaut gan pret Itāleitēm varēja dabūt savas 10min. viņai viss vel priekšā, leilās uzvaras. Tapec nevar trennerim parmest, ka neizlaida macos pret krieviju, spāniju.

     [+] [-]

, 2009-06-22 12:07, pirms 12 gadiem
Banzai rakstīja: Sabīne super, bet... nu nebūtu viņa palīdze TĀDĀS spēlēs. Cepuri nost meičas priekšā, bet jāpiekrīt tiem ekspertiem kas teikuši, ka lielos turnīrus neuzvar 17-18 gadīgas spēlētājas, tos uzvar pieredzējušās.
Tā nu ir tīrā demagoģija kaut ko tādu apgalvot.Varēja palīdzēt,nevarēja palīdzēt,to nezina neviens.Un tādā spēlē,kur praktiski puslīdz bumbu grozā varēja dabūt tikai viena spēlētāja,vajadzēja tomēr mēģināt ko mainīt spēles gaitā.2,3 grozi būtu glābuši spēli,neviens jau nesaka,ka Niedola būtu sametusi 20-30 punktus.......

     [+] [-]

, 2009-06-22 12:09, pirms 12 gadiem
Es ieliku 3, bet tur 3 nebija par ko likt. Jūs domājat, ka viņa nevarēja labāk nospēlēt? Tak aizsardzībā ielaida pāris metienus, ko viņai nevajadzēja izdarīt.

     [+] [-]

, 2009-06-22 15:41, pirms 12 gadiem
viņa bija labākā jo tā bija vienīgā spēle kurā viņa spēlēja ( pēdējā ) es arī domāju ka pret itāliju vajadzēja viņu izlaist jo sabojāt tur neko nevarēja aizsardzībā viņai ir atdeve un varbūt viņai iekristu metieni kas pārējām nekrita. Un mūsējās jau bija izpumpētas pēc spēles teica ka nebija spēka un emocijas un tieši viņai abi šie ir atliku likām

     [+] [-]

, 2009-06-22 19:35, pirms 12 gadiem
Jā, šī meitene manā redzeslokā nokļuva jau pagājušo gadu pēc Eiropas junioru čempionātiem. Īsta cīnītāja. ZVĒRS! Galvenais, lai viņai "nesakāpj" galvā. Tikai esports varēja smukāku viņas bildi pie šī raksta ielikt
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja