Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 3

NFL neprecīzo piespēļu līderis Vinstons veicis redzes korekciju

Juris Miņins
Juris Miņins

NFL neprecīzo piespēļu līderis Vinstons veicis redzes korekciju
Džeimiss Vinstons
Foto: Zumapress.com/Scanpix

Nacionālās futbola līgas (NFL) iepriekšējās sezonas līderis ne tikai gūtajos jardos, bet arī pretinieku rokās nonākušajās piespēlēs Džeimiss Vinstons ir veicis redzes korekcijas operāciju.

Tampabejas "Buccaneers" saspēles vadītājs Džeimiss Vinstons iepriekšējā sezonā kļuva par NFL līderi ar piespēlēm gūto jardu ziņā, jo sezonu noslēdza ar 5 109 gūtajiem jardiem un bija vienīgais no saspēlniekiem, kuram izdevās sasniegt piecu tūkstošu jardu atzīmi. Tiesa, lielāku mediju un līdzjutēju uzmanību Vinstons izpelnījās par citu rekordu, precīzāk, antirekordu, jo viņš sezonas laikā pieļāva 30 pārtvertas piespēles, kas viņu ierindo dalītā septītajā starp visu laiku sliktākajām sezonām pārtverto piespēļu ziņā, kā arī neviens cits saspēles vadītājs jau kopš 1988. gada nebija pieļāvis vairāk pārtverto bumbu, kad Vinijs Testaverde 35 reizes bumbu "uzdāvināja" pretiniekiem. Zīmīgi, ka arī viņš pārstāvēja Tampabejas vienību.

Iespējams, ka viens no iemesliem bija Džeimisa Vinstona problēmas ar redzi, jo vēl no koledžas laikiem bija zināms, ka viņam ir tuvredzība. Kā jokoja "Buccaneers" galvenais treneris Brūss Arianss: "Viņš, varbūt neredz rezultāta tablo, bet komandas biedrus redz un tas ir pietiekoši."

Jāatzīmē, ka, lai arī kopumā Vinstons ir produktīvs piespēļu dalītājs, pārtverto bumbu problēmas viņu ir vajājušas visu karjeru, jo piecu sezonu laikā viņa piespēles tika pārtvertas 88 reizes.

Interesanti, ka Džeimiss Vinstons šajā starpsezonā kļūs par brīvo aģentu un viņa nākotne ar Tampabejas "Buccaneers" komandu ir visnotaļ neskaidra. Tas, kā norāda ASV futbola eksperti, arī ir viens no iemesliem kamdēļ sportists izšķīrās par labu redzes korekcijas operācijai, t.i., lai, iespējams, uzlabotu savu metienu precizitāti, kas var noderēt jaunajā komandā.

Kā arī...

- NFL ir atcēlusi iepriekš piespriesto diskvalifikāciju Klīvlendas "Browns" aizasragam Mailzam Garetam. Atgādināsim, ka no spēlēšanas un treniņiem viņš tika atstādināts pēc incidenta "Browns" un Pitsburgas "Steelers" mačā, kad viņš norāva pitsburgiešu saspēles vadītājam Meisonam Rudolfam ķiveri un ar to izdarīja sitienu.

- Atlantas "Falcons" plāno atbrīvoties no pussarga Devontas Frīmena, bet Sinsinati "Bengals" pašlaik meklē iespējas aizmainīt ilggadējo pamatsastāva saspēles vadītāju Endiju Daltonu.

Izmantotie resursi:
https://www.nfl.com/
https://www.espn.com/

     [+] [-]

, 2020-02-14 13:53, pirms 3 gadiem
Nelīdzēs!