Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Bērziņam uzvara Latvijas čempionātā šorttrekā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Bērziņam uzvara Latvijas čempionātā šorttrekā
Roberts Krūzbergs (no kreisās) un Reinis Bērziņš. Foto: instagram.com/shorttrackteamlatvia/

LETA. Reinis Bērziņš šajā nedēļas nogalē Ventspilī Latvijas čempionātā šorttrekā uzvarēja trīs disciplīnu summā.

1500 metru distancē uzvarēja Roberts Krūzbergs, kurš finālā finišēja pēc divām minūtēm un 31,889 sekundēm. Bērziņš viņam zaudēja 0,825 sekundes un bija otrais.

500 metros nepārspēts palika Bērziņš, kuram finiša laiks bija 44,087 sekundes, bet otrās vietas ieguvējs Artūrs Pīlāgs bija 1,866 sekundes lēnāks. Krūzbergs par pāragru startu tika sodīts un tika klasificēts pēdējā, piektajā vietā.

1000 metros atkal uzvarēja Krūzbergs, kurš finišēja pēc vienas minūtes un 34,259 sekundēm, Bērziņu pārspējot par 1,059 sekundēm.

Trīs disciplīnu summā ar 76 punktiem uzvarēja Bērziņš, otrais ar 71 punktu bija Krūzbergs, bet trešais ar 47 punktiem - Pīlāgs.

Šādā pašā secībā šī trijotne bija junioru A grupā, kas startēja kopā ar junioru B grupas sportistu Leonīdu Puhtajeviču un pieaugušo grupas šorrtrekistu Tomasu Bakevicu.

Latvijas čempionātā no šosezon pašmāju vadošajiem šorttrekistiem nestartēja Endijs Vīgants un Kārlis Krūzbergs.

Juniorēm visās trīs distancēs nepārspēta palika Anna Jansone.